Tuesday، 23 July 2024 | سه شنبه، 02 مرداد 1403
1 2

گیلانیان : معاون فرهنگی اجتماعی فرمانده سپاه قدس گیلان از راه اندازی شبکه های روشنگری در دانشگاه ها، مراکز دانش آموزی و حوزه های پایگاه مقاومت در این استان خبر داد.

عنایت رضایی پور ظهر امروز در دومین جلسه ستاد بزرگداشت 13 آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی با تسلیت ایام ماه محرم اظهار کرد: سال های گذشته جبهه استکباری مشکلات بسیاری برای ملت ایران ایجاد کرده و این موضوع برای اندیشمندان و صاحب نظران روشن است.

وی به صدمه ملت ایران نسبت به توطئه های جبهه استکباری اشاره کرد و افزود: بینش آگاهانه توسط بسیج و سپاه با اجرای برنامه های مختلف در جامعه در حال انجام است.

رضایی پور با تاکید براینکه سپاه همواره در کنار مردم است، بیان کرد: امسال دهه استکبارستیزی از چهارم آبان هم زمان با تصویب کاپیتولاسیون و اعتراض به این موضوع در کشور آغاز شده و تا 13 آبان ماه جاری به مدت 10 روز اجرا می شود.

معاون فرهنگی اجتماعی فرمانده سپاه قدس گیلان از اجرای برنامه های استکبارستیزی در نواحی 18گانه بسیج مقاومت در استان خبر داد و تصریح کرد: بسیج های 20گانه اقشاری و تخصصی در حوزه مذکور فعالیت می کنند.

وی آشنایی نسل جوان با حیله ها و نیرنگ های استکبار جهانی را از اهداف اجرای برنامه های مذکور عنوان کرد و گفت: نیاز است نسل امروز به ویژه دانشجویان و دانش آموزان با توطئه های استکبار جهانی علیه ملت ایران آشنا شوند.

رضایی پور با بیان اینکه شبکه های روشنگری در گیلان راه اندازی شده است، خاطرنشان کرد: سخنرانان در مجامع، دانشگاه ها، مراکز دانش آموزی و حوزه های پایگاه های مقاومت روشنگری اقشار مختلف جامعه را به عهده دارند.

معاون فرهنگی و اجتماعی فرمانده سپاه قدس گیلان از برپایی نمایشگاه های فرهنگی در دهه استکبارستیزی در استان خبر داد و یادآور شد: برگزاری یادواره های دانشجویی و دانش آموزی از دیگر برنامه های تدارک دیده شده در دهه استکبارستیزی در گیلان است.

وی خواستار همراهی دستگاه های مختلف به ویژه فرهنگی گیلان در راستای روشنگری توطئه های استکبار جهانی شد و اظهار کرد: اگر نسبت به انقلاب اسلامی تعهدی داریم باید در موضوع مذکور ورود کرده و جامعه مخاطب را تا آخرین نقطه از استان آگاه کنیم.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان