Tuesday، 23 July 2024 | سه شنبه، 02 مرداد 1403
1 2

گیلانیان : شهرداری رشت بدون توجه به اعتراضات اکثریت مردم و کسبه مبادرت به طرح ترافیک و پیاده رو سازی خیابان های اطراف میدان شهرداری رشت بدون اینکه زیرساخت اجرای این طرح آماده باشد و توجیهات لازم را به مردم ارائه دهد، نموده است. مردم و کسبه چند روز با تجمع و ارائه طومار اعتراض به این عمل، سعی کرده اند از مسیر قانونی خواسته خود را پیگیری کنند اما ادامه این روند احتمال تنش اجتماعی را دارد.

اجرای طرح ترافیک از سوی شهرداری رشت این روزها اعتراضات گسترده ای را در بین مردم به خصوص کسبه برانگیخته است. اعتراضاتی که هر چند از مجرای قانونی آن اظهار شده است اما گویا گوش برخی مسئولان گیلانی به آن بدهکار نیست.

در همین راستا چندی پیش برخی از کسبه در گفتگو با جبار کوچکی نژاد، نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی به انتقاد در خصوص نحوه اجرای این طرح پرداختند تا آن جا که کوچکی نژاد در تذکرات شدید الحنی گفت: " اگر این مورد حل نشود و برخی افراد حرف زور بگویند می توان از طریق وزیر کشور و نهادهای نظارتی موضوع را پیگیری کرد"

حالا اما نماینده رشت تنها به حرف بسنده نکرده و در قالب نامه های جداگانه به مسئولان استانی و کشوری خواسته تا هر چه سریعتر به وضعیت موجود رسیدگی کنند. / منبع : خزر

 

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : تیتر اول 3

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان