Tuesday، 16 July 2024 | سه شنبه، 26 تیر 1403
1 2

گیلانیان : پیکر شهید مدافع حرم «سجاد طاهرنیا» پس از تشییع بر دستان مردم عزادار رشت، در دل خاک جای گرفت.

پیکر شهید مدافع حرم «سجاد طاهر نیا» در حالی بر دستان مردم همیشه در صحنه و عزادار رشت تشییع شد که آسمان نیز تاب این مصیبت را نیاورده و در غم فرزند رشید این آب و خاک می گریست.

در این مراسم که از ساعات اولیه صبح پنج شنبه و در هوای بارانی رشت آغاز شد، مردم عزادار و همرزمان این شهید با سر دادن شعارهای «برادر شهیدم شهادتت مبارک»، «مرگ بر سازشکار»، «لبیک یا حسین» و «سلم لمن سالمکم خامنه ای، حرب لمن حاربکم خامنه ای» پیکر شهید مدافع حرم را از مقابل سپاه قدس گیلان تا گلزار شهدای رشت تشییع کردند.

تشییع کنندگان که در میان آنها سردار محمد عبدالله پور فرمانده لشکر قدس گیلان، سردار ابوالقاسم فروتن معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران، فرماندهان نظامی، انتظامی و نیروهای مسلح، خانواده های شهدا و ایثارگران و برخی از مسئولان و مدیران استانی حضور داشتند، پس از تشییع، پیکر شهید طاهر نیا را به خاک سپردند.

شهید «سجاد طاهر نیا» در آستانه شب عاشورای حسینی به دست تکفیری های شامات در حین انجام ماموریت مستشاری از ناحیه پهلو مورد اصابت ترکش های ناشی از برخورد موشک قرار گرفت و در سن ۳۰ سالگی به درجه رفیع شهادت نائل شد.

از این شهید بزرگوار یک دختر چهار ساله و یک پسر ۲۰ روزه به یادگار مانده که فرصت دیدار پسر برای این شهید مدافع حرم میسر نشد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان