Tuesday، 23 July 2024 | سه شنبه، 02 مرداد 1403
1 2

گیلانیان : استاندار گیلان در نشست هماهنگی کنگره ملی بزرگداشت 8هزار شهید گیلان گفت : تمام امکانات استان برای برگزاری باشکوه این مراسم فراهم است.

دکتر نجفی در این نشست با اشاره به اینکه بعد از پیام رسانی نهضت عاشورای حسینی توسط زینب کبری (س)، گسترش این فرهنگ جزء برنامه های معنوی و مذهبی ما است که با افتخار انجام می دهیم گفت : حضور پرشور عاشقان خاندان عصمت و طهارت در مراسم محرم امسال همچون دیگر نقاط کشور بسیار پر رنگ بود.

دکتر نجفی با تأکید بر اینکه شهدای انقلاب اسلامی و دوران دفاع مقدس با نیت پاک و آگاه در میدان حضور یافتند افزود : وظیفه ی دینی و معرفتی همه ی ما پاسداشت خون شهداء در عصری است که دشمنان انقلاب و استکبار سعی دارند این ارزشها را کمرنگ جلوه دهند.

وی با اشاره به تأثیر  انفاس مطهر شهداء در قدرت نرم جمهوری اسلامی ایران گفت : ایران اسلامی با هدایت عالمانه رهبر انقلاب و اندیشه های دولت تدبیر و امید، کشوری تأثیرگذار در معادلات جهانی است.

استاندار گیلان خاطر نشان کرد همه ی ما ملزم هستیم تا به ترویج فرهنگ ایثار  شهادت بپردازیم و صفحات زندگی شهداء را ورق بزنیم.

وی افزود : گیلان آمادگی کامل برای برگزاری کنگره 8 هزار شهید استان را دارد و همه ی امکانات برای برگزاری با شکوه این مراسم فراهم است.

استاندار گیلان افزود : برگزاری این مراسم موجب می شود تا آنچه برای عزت این ملت گذشت را مروری دوباره کنیم و از این فرصت برای گسترش فرهنگ شهادت بهره بگیریم.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان