Tuesday، 23 July 2024 | سه شنبه، 02 مرداد 1403
1 2

گیلانیان : مدیرکل پدافند غیر عامل استانداری گیلان گفت: اهداف کارگروه امداد و نجات و امنیت شناسایی زیرساخت های کشور است و ما به دنبال شناسنامه دار کردن این زیرساخت ها هستیم.

امیر مرادی در همایش پدافند غیرعامل در سالن اجتماعات راه و شهرسازی گیلان با اشاره به 11 کارگره تخصصی در شورای پدافند غیرعامل استان اظهار داشت: کارگروه امداد و نجات و امنیتی از جمله این کارگروه ها است.

وی با اشاره با بیان اینکه اهداف کارگروه امنیتی شناسایی زیرساخت های کشور است افزود: به دنبال شناسنامه دار کردن این زیرساخت ها هستیم.

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری گیلان با بیان اینکه در کارگروه شهری مقاوم سازی سازه ها را دنبال می کنیم گفت: در کارگروه شهری به دنبال ایجاد پناهگاه برای مردم هستیم باید شهر در برابر حوادث غیرمترقبه ایمن باشد.

مرادی با اشاره به کارگروه راه و شهرسازی گفت: تملک زدایی باید الزامات آن رعایت شود و از شهرداری ها می خواهیم ایجاد پناهگاه های ویژه با امکانات گسترده را در برنامه های خود داشته باشند.

وی تأکید کرد: از شهرداری ها می خواهیم مکانیزه کردن آبیاری در برنامه کاری خود قرار دهند و برای توسعه آن برنامه ریزی شود.

مدیرکل پدافند غیرعامل استانداری گیلان تدوین برنامه های مناسب در حوزه توسعه زیرساخت ها را مورد تأکید قرار داد و افزود: این امر نیازمند همکاری همه مسئولان است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان