Friday، 19 July 2024 | جمعه، 29 تیر 1403
1 2

گیلانیان : مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه نفوذ آمریکا در ایران مهم ترین مباحث برجام است، گفت: استکبار به دنبال یارگیری برای نفوذ در ایران است.

حجت الاسلام حیدر مصلحی در مراسم راهپیمایی 13 آبان میدان شهدای ذهاب این شهر با قدردانی از مردم برای حضوری گسترده در این راهپیمایی اظهار کرد: 13 آبان هویت مشترک مبارزه با استکبار است.

وی با بیان اینکه سه اتفاق تبعید امام (ره)، شهادت جمعی از دانش آموزان در 13 آبان 57 و تسخیر لانه جاسوسی از هویت های استکبارستیزی این روز است، افزود:  امام راحل فرمود آمریکا شیطان بزرگ است و هیچ غلطی نمی تواند بکند.

وزیر سابق اطلاعات با تصریح بر اینکه ملت ایران همچنان در مقابل استکبار ایستاده است، گفت: امروز پس از تمام فشارها و تحریم، ایران اسلامی با صلابت و پیروی از رهنمودهای مقام معظم رهبری ایستاده است.

وی با اشاره به اینکه باید توجه داشته باشیم آمریکا دشمن همیشگی انقلاب اسلامی است، ادامه داد: آمریکا از انقلاب اسلامی سیلی خورده است.

نفوذ آمریکا در ایران مهم ترین مباحث برجام است

مصلحی مهم ترین مباحث مهم در برجام را نفوذ آمریکا در انقلاب اسلامی دانست و یادآور شد: برخی به دنبال تغییر چهره استکبار و آمریکا در کشور هستند.

وی با اشاره به اینکه استکبار در پی تغییر ذائقه سیاسی مردم و مسئولان در کشور است، خاطرنشان کرد: رسانه هایی به صورت هدفمند راه نفوذ را برای استکبار می خواهند آماده کنند.

مشاور عالی نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بزک کردن چهره آمریکا را از اهداف دشمن توسط برخی رسانه ها عنوان کرد و گفت: شعار مرگ بر آمریکا و تحریف هولوکاست از موضوعاتی است که استکبار نمی تواند تحمل کند.

وی با اشاره به اینکه استکبار به دنبال یارگیری در داخل برای نفوذ در کشور است، متذکر شد: آمریکا هنوز از خوی استکباری خود بازنگشته و طبق رهنمودهای مقام معظم رهبری مبارزه با استکبار برگرفته از فرهنگ قرآنی است.

مصلحی حضور اقتصادی، ایجاد وابستگی و مقابله با اقتصاد مقاومتی را از اهداف آمریکا برای نفوذ در ایران عنوان کرد و افزود: آمریکا به دنبال ترویج مصرف گرایی در کشور است.

وی با اشاره به اینکه تکیه بر سرمایه های درونی، اقتصاد مقاومتی را تشکیل می دهد، خاطرنشان کرد: 20 درصد مشکلات کشور مربوط به تحریم ها و 80 درصد مربوط به تدبیر است.

وزیر سابق اطلاعات با تصریح بر اینکه دشمن برای انتخابات و نفوذ در کشور سرمایه گذاری انجام داده است، گفت: ایران اسلامی اجازه نفوذ به استکبار را نمی دهد.

فتنه ای پیچیده تر از فتنه 88 در پیش است

وی از فتنه های پیش رو خبر داد و خاطرنشان کرد: پیش روی خود فتنه های بسیاری داریم و فتنه امروز پیچیده تر از فتنه سال 88 است و در فتنه جدید کاستی ها را احصا کرده و این امر دقت نظر لازم را می طلبد.

مصلحی با اشاره به اینکه امروز مبارزه با استکبار نیازمند دقت نظر و احساس مسئولیت ویژه است، یادآور شد: باید از انقلاب اسلامی با استفاده از نخبگان حفاظت شود.

وی 13 آبان را به عنوان روز ملی مبارزه با استکبار حرکتی ارزشمند خواند و متذکر شد: این حرکت همچنان ادامه دارد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان