Tuesday، 23 July 2024 | سه شنبه، 02 مرداد 1403
1 2

گیلانیان : فرمانده سپاه قدس گیلان به استفاده رژیم صهیونیستی از تانک های «مرکاوا3» در جنگ 33روزه لبنان اشاره کرد و گفت: رزمندگان حزب الله 120 تانک رژیم صهیونیستی را منهدم کردند.

سردار محمد عبدالله پور امشب در مجمع عمومی بسیج اساتید گیلان با اشاره به ابتکار فرماندهان در دوران دفاع مقدس اظهار کرد: در دوران دفاع مقدس فرماندهان یک لشکر را به حالت آفندی در می آوردند و به پیروزی می رسیدند و نقش فرماندهان در این عرصه حائز اهمیت است.

وی با تاکید براینکه در جنگ نرم نباید منتظر حمله دشمن بود، تصریح کرد: جمهوری اسلامی ایران دارای فرهنگ غنی، منطق و استدلال است و می توانیم دشمن را در جنگ نرم در حالت پدافندی قرار دهیم.

عبدالله پور به جنگ 33روزه حزب الله لبنان با رژیم صهیونیستی اشاره کرد و افزود: رژیم صهیونیستی در نبرد مذکور نتوانست وارد لبنان شود و حتی نتوانست روستاهای مرزی این کشور را تصرف کند.

فرمانده سپاه قدس گیلان با بیان اینکه رژیم صهیونیستی تانک های مرکاوای3 جدیدترین تانک خود را در جنگ 33روزه به میدان آورده بود، خاطرنشان کرد: رزمندگان حزب الله 120 تانک رژیم صهیونیستی را منهدم کردند.

وی پیروزی حزب الله لبنان در مقابل رژیم صهیونیستی را به دلیل ابتکار و خلاقیت خواند و بیان کرد: با ابتکار می توانیم دشمن را زمین گیر کنیم و از هوچی گری ها نباید ترسید.

عبدالله پور با اشاره به اینکه دانشجویان در دانشگاه ها به فرماندهان لشکر نیاز دارند، یادآور شد: استادان دانشگاه ها فرماندهان جنگ نرم در مقابل دشمن هستند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان