Tuesday، 23 July 2024 | سه شنبه، 02 مرداد 1403
1 2

گیلانیان : رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان گفت: استاندار در تلاش است آرامش را در گیلان حاکم کند اما برخی اطرافیان او خلاف مصالح انقلاب و نظام عمل می کنند.

حجت الاسلام مجتبی اشجری با اشاره به حضور با شکوه و معنادار مردم در راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی اظهار کرد: راهپیمایی 13 آبان پیام هوشیاری، آگاهی و بصیرت ملت ایران را به تمام دنیا منتقل کرده است.

وی ادامه داد: شعار پر صلابت «مرگ بر آمریکا» در روز سیزدهم آبان و حضور اقشار مختلف مردم ولایی گیلان پیام پیروی از ولایت و برائت از استکبار را به گوش همگان رساند و امیدواریم دشمنان پیام استکبارستیزی مردم در این روز را دریافت کرده باشند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان با بیان اینکه مردم ولایی گیلان با آرامش روحی و گام های حیدری موجب خوشحالی ولی امر مسلمین در راهپیمایی روز ملی مبارزه با استکبار جهانی شدند، تصریح کرد: برخی در تلاش هستند برای استان گیلان حاشیه ایجاد کنند.

اشجری با ابراز شگفتی از اینکه هنوز برخی از غافلان مردم بصیر گیلان را نشناختند، بیان کرد: مردم گیلان پیشتازی خود در دفاع از حریم ولایت و محکومیت فتنه گران را در هشتم دی ماه سال 88 نشان دادند.

وی دادن مجوز و ایجاد زمینه برای برگزاری مراسمی با دعوت از فتنه گران که هم صدا با دشمنان نظام درصدد براندازی و نابودی انقلاب اسلامی بودند را تعجب برانگیز خواند و افزود: مخالفت نکردن دستگاه های امنیتی و اطلاعاتی گیلان با برگزاری مراسم مذکور جای تأمل دارد.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گیلان دعوت از فتنه گران را سبب جریحه دار کردن احساس جوانان انقلابی و مردم ولایی استان عنوان کرد و گفت: مواضع آیت الله زین العابدین قربانی نماینده ولی فقیه در گیلان در انتقاد از برگزاری مراسم مذکور ستودنی است و از آنها که جزو علمداران بصیرت هستند اینگونه انتظار می رود.

اشجری، محمدعلی نجفی استاندار گیلان را از فرزندان این دیار دانست و خاطرنشان کرد: استاندار در تلاش است آرامش را در گیلان حاکم کند اما برخی در اطراف او هستند و خلاف مصالح انقلاب و نظام عمل می کنند.

وی با بیان اینکه در آستانه برگزاری دو انتخابات مهم در اسفند ماه سال جاری هستیم، یادآور شد: با توجه به اینکه جابه جایی فرمانداران حق دولت است اما جابه جایی فرماندارانی که وابستگی به خانواده شهدا دارند، برادر دو یا سه شهید هستند و سابقه برگزاری انتخابات را دارند همچنین جایگزین کردن افرادی که سابقه برگزاری انتخابات را ندارند برای مردم و فعالان سیاسی قابل هضم نیست.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان