Tuesday، 23 July 2024 | سه شنبه، 02 مرداد 1403
1 2

گیلانیان : فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: پیروی از ولایت فقیه کشور اسلامی ما را در مقابل توطئه های دشمنان انقلاب حفظ می کند.

سردار محمد عبداله پور روز سه شنبه در آئین تودیع و معارفه فرمانده سپاه ناحیه آستانه اشرفیه تصریح کرد: امروز دشمنان انقلاب تلاش دارند تا با جنگ نرم افکار و اعتقادات پاک جوانان ما را مورد هجوم قرار دهند.

وی با بیان اینکه توجه به رهنمودهای مقام معظم رهبری می تواند ما را در جهت مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان حفظ کند افزود: آشنایی جوانان با حوزه های معرفتی و عقیدتی می تواند در مقابله با تهاجم فرهنگی دشمنان انقلاب و نظام موثر باشد.

وی در ادامه با اشاره به نقش سپاه در جهت مقابله با تهاجم فرهنگی اظهار داشت: اصلی ترین قدرت سپاه پاسداران در قالب بسیج مردمی به چشم می خورد.

وی ارائه خدمت رسانی به مردم را از جمله وظایف سپاه دانست و اظهار داشت: در این خصوص سپاه با انجام طرحهای مختلف اقتصادی و عمرانی تلاش دارد تا در جهت خدمت رسانی به مردم قدم بردارد.

سردار عبداله پور در ادامه با بیان اینکه همه مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی باید با اتحاد و وحدت در جهت توسعه کشور و خدمت به مردم گام بردارند اظهار داشت: سپاه در راه خدمت به مردم همواره با شجاعت در زمینه اجرای طرحهای مختلف اقتصادی و عمرانی ورود می کند.

در ادامه این آئین نیز ضمن قدردانی از تلاشها و زحمات سرهنگ پاسدار حسین مصطفی پور ، سرهنگ پاسدار حسن فیضیان به عنوان فرمانده جدید سپاه ناحیه آستانه اشرفیه منصوب شد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان