Monday، 15 July 2024 | دوشنبه، 25 تیر 1403
1 2

گیلانیان : عضو شورای اسلامی شهر رشت خواستار اختصاص سالانه حدود 400 میلیون تومان اعتبار توسط این شورا به باشگاه فوتبال داماش گیلان شد.

محمود باقری خطیبانی عصر امروز در جلسه شورای اسلامی این شهر با اشاره به اینکه تیم فوتبال داماش گیلان مورد علاقه مردم شهر رشت است، اظهار کرد: فوتبال داماش گیلان تیم مورد علاقه جوانان شهر رشت است.

وی افزود: بهتر است اعضای شورای اسلامی شهر رشت اعتباری مشخص حدود 300 تا 400 میلیون تومان را برای کمک به تیم هایی از جمله داماش، سپیدرود و ... تصویب کند.

عضو شورای اسلامی شهر رشت با اشاره به عدم پرداخت حقوق پرسنل برخی از سازمان های شهرداری این شهر، تصریح کرد: با گذشت 24 روز از آبان ماه هنوز پرسنل برخی از سازمان های شهرداری رشت حقوق خود را دریافت نکرده اند.

وی ادامه داد: شهرداری باید به چنین مسائلی بیشتر توجه کند و برخی از پرسنل مستأجر هستند و باید هزینه های دارو و درمان و ... را پرداخت کنند.

باقری خطیبانی با بیان اینکه تأخیر در پرداخت حقوق پرسنل برای آنها مشکلات مالی و ... به همراه دارد، گفت: نباید کاری کنیم افرادی که شورای سوم را به ناکجا آباد کشاندند پای آنها به شورای چهارم باز شود و این شورا را هم به سرنوشت شورای قبلی مبتلا کنند.

وی درباره تعیین تکلیف زمین های نسقی در رشت، اظهار کرد: باید به موضوع زمین های نسقی و ساخت و ساز در آنها توجه شود به ویژه اینکه بسیاری از افراد در زمین های نسقی اقدام به ساخت و ساز کرده اند و حالا برای دریافت امتیازاتی از جمله آب، برق و ... با مشکل مواجه شده اند.

عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: بسیاری از شهروندان شهر رشت به دلیل مشکلات مالی توانایی خرید زمین های سنددار را ندارند و با انجام ساخت وساز در زمین های نسق نیز با مشکل مواجه شده اند.

وی خواستار رسیدگی به وضعیت زمین های نسقی توسط مسئولان استانی و شهری شد و با اشاره به موضوع جمع آوری تابلوهای پزشکان در شهر رشت گفت: حدود یک سال پیش شهرداری رشت به منظور ساماندهی در این شهر اقدام به جمع آوری تابلوی مطب برخی از پزشکان کرد.

باقری خطیبانی افزود: اخیراً شهرداری اقدام به جمع آوری تابلوی مشاور املاک کرده درحالی که هنوز وضعیت تابلوهای قبلی مشخص نشده است.

وی از شهردار رشت خواست تا در اسرع وقت موضوع ساماندهی تابلوهای نصب شده را مشخص کند و موجبات نارضایتی اقشار مختلف شهروندان را فراهم نکند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان