Friday، 19 July 2024 | جمعه، 29 تیر 1403
1 2

گیلانیان : مدیرکل میراث فرهنگی،صنایع دستی و گردشگری استان گیلان گفت: توجه به امنیت شبکه های حمل و نقل بعنوان یک ضرورت باید مورد توجه مدیران قرار گیرد زیرا رونق صنعت گردشگری در سایه امنیت افزایی محقق می شود.

رضا علیزاده در حاشیه برگزاری نخستین همایش کشوری قربانیان حوادث جاده ای که در مجتمع زیباکنار برگزار شد در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، منطقه گیلان گفت: این همایش یک رویداد مهم تاریخی است و بررسی و هم اندیشی در خصوص حوادث جاده ای و راهکارهای معضلات این حوزه، موجبات شناخت گره های کور و نقاط حادثه ساز را فراهم می آورد.

وی اضافه کرد: توجه به امنیت شبکه های حمل و نقل بعنوان یک ضرورت باید مورد توجه مدیران قرار گیرد زیرا رونق صنعت گردشگری در سایه امنیت افزایی محقق می شود.

وی، بر جایگاه بااهمیت استانداردسازی زیرساخت های حمل و نقل در توسعه صنعت گردشگری اشاره کرد و افزود: امروزه سلامت و امنیت شبکه مواصلاتی نقش تعیین کننده ای برای گردشگران دارد، تا جاییکه امن ترین شهرها بیشترین آمار پذیرش گردشگر را دارد.

علیزاده با اشاره به حضور عوامل انتظامی، هلال احمر و پلیس راه در جاده های گیلان و همچنین کیفیت خوب راههای استان خاطرنشان کرد: ستاد اجرایی خدمات سفر استان نسبت به حفاظت از راههای تحت نظارت، برای صیانت از حقوق گردشگران روند مثبتی را دنبال می کند و کارنامه درخشانی از خود به یادگار گذاشته است.

این مسئول قرار گرفتن گیلان در زمره امن ترین استان های کشور را حاصل تلاش عوامل سفر گیلان و نیز رضایت گردشگران دانست و یادآور شد: هم افزایی در جهت رفع مخاطرات احتمالی در حوزه جاده ای علاوه بر امنیت بخشی ، تحول چشمگیری در زمینه اقتصاد، فرهنگ و تعاملات اجتماعی ایجاد می کند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان