Saturday، 20 April 2024 | شنبه، 01 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت گفت: برنامه های هفته بسیج در گیلان با شعار"بسیج دست قدرت خداست" اجرا می شود.

سرهنگ پاسدار مجید دوهندو با اشاره به آغاز هفته بسیج اظهار داشت: امام بزرگوار فرهنگ بسیج را که برگرفته از اسلام ناب است به ما آموخت و امروز هم این فرهنگ غنی بسیج است که از نظام جمهوری اسلامی در برابر دشمنان جنگ نرم و سخت محافظت می کند.

وی افزود: برای گرامیداشت این هفته، سپاه ناحیه مرکزی رشت برنامه های بصیرتی و معرفتی با محوریت استکبار ستیزی را در همه شهرستان ها و تمامی پایگاه های مقاومت بسیج برگزار می کند.

فرمانده سپاه ناحیه مرکزی رشت، برنامه های این هفته را به این شرح اعلام کرد: روز پنجشنبه و جمعه رزمایش بزرگ گردان های بیت المقدس و کوثر به مدت 48 ساعت، در منطقه عمومی لاکان و دولت آباد برگزار می شود.

وی تصریح کرد: روز جمعه با عنوان "روز بسیج، ولایت و انتظار" است که در این روز برنامه صبحگاه و نماز جمعه با حضور گردان های بیت المقدس، کوثر و امام حسین در رشت برگزار می شود.

سرهنگ دوهندو بیان کرد: شنبه روز"بسیج، بصیرت و استکبار ستیزی"، یکشنبه روز "بسیج، خودکفایی و اقتصاد مقاومتی"،  دوشنبه "بسیج، خودباوری و جهاد علمی" و روز سه شنبه "بسیج، خانواده و سبک زندگی اسلامی" نام گذاری شده است و نیروی بسیج بسیار بر موضوع خانواده و سبک زندگی اسلامی دقت نظر دارد زیرا امروز یکی از برنامه های دشمن متزلزل کردن پایه های نظام خانواده است.

وی با بیان اینکه چهارشنبه "روز بسیج، وحدت و بیداری اسلامی" است، افزود: در روز پنجشنبه نیز شاهد حضور اجتماع بزرگ بسیجیان در سراسر استان با شعار "بسیج دست قدرت خداست" خواهیم بود و در روز ششم برگزاری برنامه پیاده روی خانوادگی و گلباران گلزار شهدا از برنامه های هفته بسیج خواهد بود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان