Saturday، 20 April 2024 | شنبه، 01 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : فرمانده نیروی انتظامی استان گیلان گفت: در انجام ماموریت های این نیرو، ترویج مسائل دینی و صداقت شاخص اصلی ما در خدمت به مردم در جامعه اسلامی است.

سردار محمدرضا میرحیدری در جمع کارکنان انتظامی استان با توجه به وظیفه حساس ناجا در جامعه اظهار کرد: پلیس میراث دار نهضت و امنیتی است که صدها هزار شهید جان شیرین خود را برای احیاء و حفظ امنیت نظام مقدس جمهوری اسلامی فدا کرده اند.

وی تاکید کرد: اکنون به برکت خون شهیدان کشور ما با وجود هجمه دشمن از امنیت مطلوبی برخوردار است.

وی با اشاره به شرارت های تروریستی گروهک های تکفیری در جهان افزود: کشورهایی که خود را مهد تمدن معرفی می کنند، امروز نیز گرفتار مشکلاتی شده اند که برای مسلمانان ایجاد کرده بودند.

سردار میرحیدری خاطرنشان کرد: جمهوری اسلامی ایران محکمتر از گذشته در اجرای فرامین مقام معظم رهبری پیش می رود و همه باید برای حفظ و انسجام امنیت در رکاب ولایت به مردم بی منت خدمت کنیم.

وی گفت: باید برای رستگاری در خدمت به مردم، رضایت خداوند را در نظر بگیریم.

وی افزود: همچنین در حوزه ماموریت خود در ترویج مسائل دینی و در نشان دادن خلوص و صفایی که پلیس اسلامی دارد، تلاش می کنیم.

بر اساس گزارش دیگری از واحد اطلاع رسانی پلیس گیلان به ایرنا، رییس پلیس آگاهی فرماندهی انتظامی استان از دستگیری سارقان قطعات خودرو با 35 فقره سرقت در شهرستان رشت خبر داد.

سرهنگ فرهاد فلاح کریمی افزود: با تلاش کارآگاهان آگاهی، دو متهم سابقه دار، پس از شناسایی و دستگیری، به 33 فقره سرقت قطعات خودرو و دو فقره سرقت خودرو اعتراف کردند و در مخفیگاه متهمان مقادیری از اموال مسروقه از قبیل لاستیک و باند پخش خودرو به دست آمد که کلیه صحنه های سرقت توسط سارقان تشریح شد.

همچنین پایگاه خبری پلیس گیلان به نقل از فرمانده انتظامی رودسر اعلام کرد: 143 واحد صنفی متخلف این شهرستان در شش ماه اول سال جاری به علت نداشتن پروانه کسب، عدم رعایت قوانین و مقررات و ضوابط اماکن عمومی و صنفی با دستور مقام قضائی در این شهرستان پلمپ شدند.

سرهنگ رمضانعلی پورقاسم گفته است: به منظور ارتقاء امنیت اجتماعی در سطح اماکن عمومی و جلوگیری از بروز تخلفات و جرایم صنفی، طرح کنترل و نظارت بر واحدهای صنفی و اماکن عمومی در این شهرستان اجرا شده که با اجرای این طرح از یک هزار و 520 واحد صنفی بازدید به عمل آمد.

وی با اشاره به اینکه از واحدهای صنفی پلمپ شده 47 واحد قلیانسرا و کافه بوده است، از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه تخلف در واحدهای صنفی، مراتب را از طریق سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.

شهرستان رودسر در شرق استان گیلان واقع است./روابط عمومی نیروی انتظامی گیلان

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان