Friday، 19 April 2024 | جمعه، 31 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گیلان از بازدید بیش از 31 هزار نفر طی سه روز از یازدهمین نمایشگاه کتاب استان خبر داد.

فیروز فاضلی در حاشیه چهارمین روز از برپایی نمایشگاه کتاب گیلان گفت : همچنین از بیست و پنجم آبانماه زمان گشایش نمایشگاه کتاب تا روز گذشته یک میلیارد و 340 میلیون ریال بن کارت الکترونیک به فروش رسیده است.

وی اظهار کرد: طی این مدت برنامه های جنبی و غرفه های دانش آموزی و دانشگاهی پر بازدید کننده ترین بخش های نمایشگاه کتاب بوده است.

وی، با اشاره به برنامه های جنبی یازدهمین نمایشگاه کتاب گیلان، افزود: نمایشگاه کتاب امسال با حضور اکبر اکسیر شاعر طنزپرداز، رضا امیرخانی نویسنده و منتقد ادبی، بیوک ملکی شاعر کودک و نوجوان و جمعی دیگر از استادان کشور با استقبال روبرو شده است.

فاضلی تصریح کرد: در مدت هفت روز برپایی نمایشگاه، برنامه هایی از جمله نشست های تخصصی و آسیب شناسی در حوزه های فرهنگ، خانه و خانواده، عفاف و حجاب، دفاع مقدس، فرق و مذاهب، کارآفرینی و شیوه های نوین مطالعه؛ جلسات شعرخوانی، رونمایی و نقد کتاب، مسابقات نقاشی و کاردستی، کارگاه خاطره نویسی و... با حضور اساتید برجسته کشوری و استان در غرفه برنامه های جنبی نمایشگاه برگزار می شود.

یازدهمین نمایشگاه کتاب گیلان به همت موسسه نمایشگاه های فرهنگی ایران با حمایت معاونت امور فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شده است و 345 ناشر از سراسر کشور در 208 غرفه، 34 هزار عنوان کتاب در موضوع های مختلف را ارائه می کنند.

٢٥ ناشر از استان گیلان در این نمایشگاه شرکت کرده اند و دوستداران و علاقه مندان کتاب می توانند کتاب های مورد علاقه خود را با حداقل تخفیف 30 درصدی از این نمایشگاه خریداری کنند.

یازدهمین نمایشگاه کتاب گیلان تا یکم آذرماه میزبان علاقه مندان به کتاب و کتابخوانی است.

بیست و چهارم آبان ماه تا یکم آذر هفته کتاب و کتاب خوانی نام گرفته است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان