Sunday، 14 April 2024 | یکشنبه، 26 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : رئیس بسیج کارکنان دولت در گیلان گفت: حماسه 9 دی بیداری بزرگ و نقطه پایانی برای فتنه پس از انتخابات بود و دشمنان بیرونی نظام را ناامید کرد.

حسن حبیبی عصر امروز در نشست بزرگداشت 9 دی روز «بصیرت و میثاق امت با ولایت» با اشاره به اینکه راهپیمایی هشتم و نهم دی ماه سال 88 در تاریخ 36 ساله انقلاب اسلامی بی سابقه بود اظهار کرد: نهم دی ماه سال 88 موج اعتراض های مردمی و حضور گسترده جمعیت در صحنه نظیر نداشت.

وی حضور مردم در راهپیمایی نهم دی ماه را حتی از میزان مشارکت در انتخابات سال 88 بیشتر عنوان کرد و افزود: حماسه 9 دی بیداری بزرگ و نقطه پایانی برای فتنه پس از انتخابات بود و دشمنان بیرونی نظام را ناامید کرد.

حبیبی با بیان اینکه حماسه نهم دی ماه موجب انسجام در درون کشور شد، تصریح کرد: طرفداری از نظام مقدس جمهوری اسلامی و ولایت فقیه از دستاوردهای حماسی ملت ایران در روز مهم نهم دی ماه بود.

مسئول بسیج کارکنان دولت در گیلان، طرفداری مردم از نظام و اسلام را بالاترین پیام حماسه 9 دی خواند و بیان کرد: در راهپیمایی هشتم و نهم دی ماه سال 88 مردم نشان دادند تا آخرین نفس در مقابل دشمنان ایستاده اند و فداکاری می کنند.

وی پشتوانه سازی محکم و استوار حضور حماسی مردم در نهم دی ماه سال 88 را نشان دهنده حضور مقتدرانه ایران اسلامی در عرصه بین المللی ذکر کرد.

حبیبی گفت: مردم بزرگوار و فرهیخته ایران اسلامی در حرکتی خودجوش، عاشورایی و برخاسته از تعهد دینی و مکتبی در راستای حمایت از مقام معظم رهبری و ولایت فقیه به میدان آمدند و خشم، نفرت و انزجار خود از فتنه گران و آنها که زمینه ساز توطئه دشمنان در این سرزمین هستند را به نمایش گذاشتند.

وی از برگزاری ویژه برنامه نهم دی ماه توسط بسیج کارمندان گیلان در شهر رشت خبر داد و اظهار کرد: ساعت 10 صبح نهم دی ماه امسال برنامه مذکور در سالن اجتماعات بانک صادرات گیلان برگزار می شود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان