Monday، 15 April 2024 | دوشنبه، 27 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: بسیج علاوه بر حوزه های فرهنگی در حوزه های علمی هم باید قدرتمند باشد و جهاد علمی با قدرت همراه است و اگر علم داشته باشیم قدرتی نفوذناپذیر خواهیم داشت.

سردار محمد عبدالله پور امروز در گردهمایی هزار نفری دانشجویان بسیجی دانشگاه آزاد در سالن اجتماعات دانشگاه آزاد اسلامی واحد رشت اظهار داشت: دوران دفاع مقدس تنها جنگ و دفاع از میهن در مقابل دشمن نبوده است زیرا در میدانهای نبرد آزادگی و ایثار و فداکاری به عنوان یک اصول، زندگی شده است.

وی با بیان که شهدا در نزد پروردگار از مقام و منزلت والایی برخوردار هستند خاطرنشان کرد:  دنیای فانی و پر از ظلم را شهدا مدیریت می کنند و از برکت خون شهداست که توانسته ایم از توطئه های دشمن سربلند خارج شویم.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به این که انقلاب به لطف الهی حفظ می شود تصریح کرد: امام خمینی (ره) این انقلاب را  به عنوان نقطه شروع ظهور امام عصر(عج) معرفی کرده است.

سردار عبدالله پور با بیان قسمتی از خاطرات سردار شهید همدانی خاطرنشان کرد: با تشکیل بسیج در سوریه و عراق ارتش سوریه  امروزه توانسته بیش از پیش در مقابل دشمن ایستادگی کند.

وی تصریح کرد: هیچ مانعی نمی تواند در مقابل قدرت بسیج قرار گیرد و مشکلات پیش پا افتاده در مسیر فرهنگی بسیج هرگز مانع پیش روی این قدرت عظیم در منطقه نخواهد شد.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه بسیج با نجات بشریت عجین است افزود: بسیج با نفوذ در منطقه، مقدمات آزادسازی بیت المقدس رافراهم کرده است که این امر موجب شده است قدرتهای منطقه به این نتیجه رسیده اند که در حوزه نظامی نمی توانند با ایران رقابت کنند.

سردار عبدالله پور با اشاره به اینکه امروز بسیج باید علاوه بر حوزه های فرهنگی در حوزه های علمی هم قدرتمند باشد خاطرنشان کرد: جهاد علمی با قدرت همراه است و اگر علم داشته باشیم قدرتی نفوذناپذیر خواهیم داشت.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان