Thursday، 18 April 2024 | پنجشنبه، 30 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : جانشین فرماندهی سپاه قدس گیلان گفت: پیرو فرمایشات و تاکیدات مقام معظم رهبری پیگیر رسیدگی به مشکلات و موانع تولید در کارخانجات گیلان هستیم.

سردار مهدی کاظمی پور اظهار داشت: در پی فعالیت های مربوط به هفته بسیج و پیروی از فرامین مقام معظم رهبری درباره بحث اقتصاد مقاومتی، در هفته بسیج از 5 شرکت تولیدی در استان گیلان بازدید به عمل آمد که از این 5 شرکت، 3 شرکت آن در شهرستان شفت و سایر آن در شهرستان های فومن و آستانه اشرفیه قرار دارند.

وی گفت: این بازدیدها به دنبال بررسی های به عمل آمده که یکی از وظایف سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بحث اقتصاد مقاومتی است به همراه مسئولان سازمان بسیج صنعت و بسیج کارگری انجام شد و هدف از این بازدیدها بررسی شرکت های دانش بنیان یا با دانش بومی است که در زمینه تکنولوژی دستگاه ها، دربخش تولیدات و دربخش نقدینگی و یا در بخش فروش با مشکلاتی روبرو هستند،

جانشین فرمانده سپاه قدس گیلان، افزود: در راستای بررسی های به عمل آمده، برنامه ریزی هایی صورت گرفت تا بتوانیم در  هفته بسیج این شرکت ها را تقویت کرده و با کمک سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و مشکل نقدینگی آن ها را برطرف کنیم تا بتوانند تولیدات خود را ادامه داده و بر نقش اشتغالزایی خود بیفزایند.

وی خاطرنشان کرد: یکی از شرکت هایی که مورد بازدید قرار گرفت شرکتی است که در زمینه تولید مواد اولیه برای تولید خمیرکاغذ فعالیت دارد و درحال حاضر با مشکلاتی در جهت تولید روبه رو است که مقرر شد برای تامین مواد اولیه این شرکت که از کاه برنج یا گندم تهیه می شود اقدام لازم به عمل آید.

سردار کاظمی پور با بیان اینکه فرمایشات و تاکیدات مقام معظم رهبری در حوزه اقتصاد مقاومتی باید سرلوحه عملکرد همه مسئولان باشد، افزود: برنامه ریزی شد تا از طریق نیروهای بسیج مناطق همجوار مانند بسیج فومن، صومعه سرا و شفت، مشکلات کارخانجات بازدید شده بررسی و برطرف شود.

وی تصریح کرد: مشکل نقدینگی و فروش  شهرک صنعتی شفت نیز بررسی و اقدامات لازم در جهت رفع آن انجام شد و نیز در آستانه اشرفیه مقرر شد مشکل مالی و تکنولوژی بومی شرکت های فعال در بسته بندی بادام زمینی در جلسه ای با حضور مدیران این شرکت ها و مسئول بسیج صنعت برطرف شود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان