Sunday، 14 April 2024 | یکشنبه، 26 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : معاون هماهنگ کننده سپاه قدس استان گیلان گفت: با درایت مقام معظم رهبری تمامی حربه های دشمنان تاکنون خنثی شده است و هر زمان که ما گوش به فرمان رهبر کبیر انقلاب و مقام معظم رهبری بودیم، هیچ کس نتوانست به ما تعرض کند.

سرهنگ پاسدار عباس بایرامی امروز در جمع بسیجیان این شهرستان اظهار داشت: امام خمینی(ره) در سال 58 فرمودند "باید به فکر تشکیل بسیج مستضعفین در جهان باشیم"، حرف امام تنها یک شعار نبود، بلکه ایشان با اعتقادی راسخ این مطلب را فرمودند.

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس استان گیلان با بیان اینکه نیروهای مردمی در لبنان، یمن، افغانستان، پاکستان، سوریه و عراق نمادی از تشکیل بسیج جهانی هستند، تأکید کرد: با توجه بر اینکه رهبر هوشیار و دانشمند ما بر برجام نظاره داشته اند، اما تاکنون 70 بار از لفظ نفوذ استفاده کرده اند و  باید مراقب نفوذ دشمن بر مسئولان و افراد تصمیم گیرنده و دانشمندانمان باشیم.

وی با بیان اینکه بسیج به تمامی دولت ها برای پیشبرد اهداف نظام کمک کرده است، گفت: با توجه به فرمایش امام خامنه ای  مبنی بر لزوم تحقق اقتصاد مقاومتی، بسیج در گیلان بیش از شش هزار شغل ایجاد کرده است.

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس استان گیلان تصریح کرد: دولتمردان آمریکایی سال هاست که می گویند تمامی گزینه ها بر روی میز است، این در صورتی است که آن ها از تمامی گزینه های خود پس از پیروزی انقلاب اسلامی بر علیه ایران استفاده کرده اند و اگر فقط یکی از آن ها را برای یک کشور ابرقدرت استفاده می کردند تاکنون آن کشور نابود شده بود.

سرهنگ بایرامی با بیان اینکه با درایت مقام معظم رهبری تمامی حربه های دشمنان تاکنون خنثی شده است، گفت: هر زمان که ما گوش به فرمان رهبر کبیر انقلاب و پس از ایشان گوش به فرمان مقام معظم رهبری بوده ایم، هیچ کس نتوانست به ما تعرض کند.

وی خاطرنشان کرد: دشمن در 200 سال گذشته هر قسمتی که مایل بود را از کشور ما جدا کرد، اما با دلاورمردی های رزمندگان اسلام در جنگ تحمیلی و هشت سال دفاع مقدس حتی یک وجب از خاک پاک میهنمان به دست متجاوزان نیفتاد.

معاون هماهنگ کننده سپاه قدس استان گیلان یادآور شد: در زمان شاه خائن و حتی قبل از آن، یک حکومت ذلیل داشتیم، اما با مجاهدت های امام خمینی(ره) و ملت قهرمان ایران اسلامی هم اکنون به این نقطه رسیده ایم که جهانیان به اقتدار ما می بالند و خیره شده اند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان