Thursday، 18 April 2024 | پنجشنبه، 30 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : فرمانده سپاه قدس گیلان به فعالیت دشمن در حوزه استخدامی در بخش های مختلف اشاره کرد و گفت: فعالیت در حوزه استخدامی به معنای نفوذ در ارکان قدرت است.

 سردار محمد عبدالله پور بعد از ظهر امروز در همایش هیئت های نظارت بر انتخابات گیلان با اشاره به اینکه فعالیت هیئت های نظارت شورای نگهبان بسیار سخت و دشوار است اظهار کرد: فعالیت شورای نگهبان اشتراک های بسیاری با سپاه پاسداران انقلاب اسلامی دارد.

وی به حراست شورای نگهبان از دستاوردهای انقلاب اسلامی اشاره کرد و افزود: اگر کار برای خدا باشد با موفقیت همراه است.

فرمانده سپاه قدس گیلان همکاری با شورای نگهبان را وظیفه همگانی خواند و بیان کرد: برخی از افراد برای فعالیت شورای نگهبان مانع ایجاد می کنند.

عبدالله پور با بیان اینکه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با تمام توان در خدمت انقلاب اسلامی است، تصریح کرد: شورای نگهبان جزو نهادهای انقلابی محسوب می شود.

وی به درگیری نظام سلطه و در راس آن آمریکا با انقلاب اسلامی اشاره کرد و گفت: نظام ارزشی باید مد نظر تمام اقشار جامعه باشد.

فرمانده سپاه قدس گیلان با اشاره به اینکه دشمن قبل از برجام بیشتر با سیاست اجبار با انقلاب اسلامی در حال مقابله بود، اظهار کرد: دشمن پس از برجام متوجه شد دیگر اجبار فایده ای ندارد.

عبدالله پور به فعال شدن دشمن در حوزه استخدامی در بخش های مختلف اشاره کرد و یادآور شد: فعالیت در حوزه استخدامی به معنای نفوذ در ارکان قدرت است.

مایش هیئت های نظارت بر انتخابات گیلان به منظور ارائه موارد آموزشی و نکته های تخصصی برای اعضای هیئت های نظارت در محل دفتر نظارت و بازرسی بر انتخابات استان برگزار شد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان