Friday، 19 April 2024 | جمعه، 31 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : فرمانده پلیس راه گیلان از اعمال محدودیت ترافیکی در محورهای رشت ـ قزوین و بلاعکس و آستارا ـ اردبیل و بالعکس از صبح فردا خبر داد.

مهیار رستگار امروز با اشاره به اعمال محدودیت ترافیکی اظهار کرد: با توجه به پیش بینی ورود زائران کربلای معلی، محدودیت ترافیکی در دو محور اصلی استان اعمال می شود.

وی افزود: از ساعت 8 صبح فردا جمعه تا 24 این روز، تردد انواع ناوگان باربری و کامیون، تریلی به جز حاملان مواد سوختی و غذای فاسدشدنی در محور رشت ـ قزوین و بالعکس ممنوع است.

فرمانده پلیس راه گیلان با بیان اینکه محدودیت ترافیکی در محور آستارا ـ اردبیل اعمال می شود، گفت: از ساعت 8 صبح تا 24 فردا جمعه تردد انواع خودروهای سنگین در محور آستارا ـ اردبیل و بالعکس ممنوع است.

وی با تاکید بر ضرورت رعایت ساعت ممنوعیت تردد خودروهای سنگین در محورهای مذکور، تصریح کرد: در صورت مشاهده خودروهای سنگین در ساعت محدودیت ترافیک در محورهای مذکور، از تردد آنها جلوگیری می شود.

رستگار با بیان اینکه رانندگان به شرایط خاص این روزها دقت و توجه داشته باشند، یادآور شد: رانندگان از عجله و شتاب در رانندگی پرهیز کنند.

وی وضعیت فعلی جاده های گیلان را مه آلود خواند و متذکر شد: رانندگان به وضعیت مه آلودگی جاده ها توجه کنند که می تواند دید را کاهش دهد.

فرمانده پلیس راه گیلان با اشاره به اینکه در زمان رانندگی با شرایط مه آلودگی باید چراغ جلوی خودرو روشن باشد، خاطرنشان کرد: دید کافی باید برای راننده وجود داشته باشد.

وی وضعیت فعلی راه ها و جاده های ارتباطی گیلان را باز عنوان کرد و متذکر شد: تمام راه های گیلان باز است و تردد با احتیاط در آنها وجود دارد و به جز مسئله مه آلودگی، مشکلی در وضعیت راه ها وجود ندارد.

رستگار پرهیز از سرعت و سبقت غیر مجاز در رانندگی و توجه به جلو و تبعیت از قوانین راهنمایی و رانندگی را مورد تاکید رانندگان قرار داد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان