Thursday، 18 April 2024 | پنجشنبه، 30 فروردین 1403
1 2

اختصاصی گیلانیان : علی الظاهر کمیته امداد گیلان خودکفا شده و نیازی به درآمد صندوق صدقات مستقر در اماکن بویژه خانه های شهروندان را ندارد .

شهروندی که حاضر به اعلام نام خود نیست با بیان این مطلب افزود : در پی تاخیر طولانی مامور کمیته امداد نسبت به تخلیه صندوق صدقات تحت اختیار به کمیته امداد شعبه گلباغ نماز مراجعه و درخواست تخلیه صندوق نمودم .

وی ادامه داد : متولی امر اعلام کرد چون اخیرا مسئولیت صندوق های منازل از کمیته امداد حمیدیان به این واحد واگذار شده باعث تاخیر شده که به زودی اقدام خواهد شد .

گفتنی است این گلایه شهروند مذکور در یکی از نماز های جمعه رشت با حضور شاهد به مدیر کل محترم کمیته امداد نیز منتقل شد .

شهروند گفت : وقتی دیدم کسی از سوی کمیته امداد بطرف این صندوق نمی آید بالاجبار خودم صندوق را به نزد مسئول بردم !؟ که در مراجعه دوم همکار مسئول پاسخگوی نوبت اول بدون توجه به قول حدود یک ماه قبل همکارش که گفته بود "مسئولیت این کار اخرا به ما واگذار شده است" این عذر بدتر از گناه به بنده گفت "حدود دو روز است مسئولیت مدیریت صندوق خانه ها به این واحد واگذار شده است" !؟

قهرمان قصه ما می گوید : هنوز در حال برقراری ارتباط بین دو پاسخ ضد نقیض کارکنان این واحد بودم که ناگهان پاسخگوی اول با یک کیسه پلاستیکی پر از مرغ منجمد شده وارد شد و در پی ایشان یکی دیگر از کارکنان مرد این نهاد به زحمت زیاد سه گونی سفید 10 کیلویی پر که روی آن با ماژیک عبارت (برنج هاشمی) نقش بسته بود وارد اتاق شد و از خانم پاسخگو جویای استقرار این برنج شد .

شهروند ادامه داد : با دیدن این صحنه با خود اندیشیدم کمیته امداد گیلان به مرحله ای از خودکفایی رسیده که نه تنها نیازمندی های مددجویان بلکه کارکنان خود را به بهترین وجه ممکن تامین می نماید دیگر کارکنان نیازی به جمع آوری کمک های مردمی را احساس نمی کنند فلذا تصمیم گرفتم در حد وسع به نهاد نیازمند دیگری کمک نمایم از این رو صندوق کمیته امداد را به خودشان پس دادم و تلفنی از آسایشگاه سالمندان رشت درخواست صندوق نمودم که بلافاصله توسط پیک صندوق مورد تقاضا در محل کارم تحویل داده شد .

همرسانی کنید:
برچسب‎ها : تیتر اول 4

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان