Friday، 19 April 2024 | جمعه، 31 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی گفت: به صورت منظم، آخرین وضعیت اجرای تعهدات سفرهای رئیس جمهوری به استان ها را پیگیری می کنیم.

محمدباقر نوبخت شامگاه جمعه در دیدار با استاندار گیلان که در رشت برگزار شد، با اشاره به پیگیری های فعال استاندار گیلان درخصوص اجرای طرح های زیربنایی و عمرانی افزود: سازمان مدیریت و برنامه ریزی به صورت مرتب، آخرین وضعیت اجرای تعهدات سفرهای رئیس جمهوری به استان ها را پیگیری می کند.

محمدباقر نوبخت همچنین عصر دیروز (جمعه) از مرکز آموزشی و درمانی دکتر حشمت رشت که یکی از مهمترین مراکز تخصصی قلب شمال محسوب می شود، بازدید کرد.

وی در این بازدید پس از شنیدن گزارش های مدیران مرتبط و مسائل و مشکلات مردم، 300 میلیارد ریال به منظور تجهیز این مرکز آموزشی درمانی مهم شمال کشور در زمینه تخصصی قلب، اختصاص داد.

گیلان، بیست و ششم و بیست و هفتم فروردین ماه امسال، میزبان دولت تدبیر و امید در پانزدهمین سفر استانی بود.

پنجم آذرماه جاری نیز نشست پیگیری مصوبات سفر رئیس جمهوری به گیلان، با حضور استاندار گیلان، معاونان وزیر راه و شهرسازی و رؤسای سازمان های تابعه، معاونان سازمان مدیریت و برنامه ریزی، رئیس مجمع نمایندگان گیلان در مجلس شورای اسلامی و برخی از مدیران دستگاه های اجرایی در تهران برگزار شده بود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان