Thursday، 18 April 2024 | پنجشنبه، 30 فروردین 1403
1 2

گیلانیان :  مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان از آغاز به کار سامانه الکترونیکی صدور کارت شناسایی صنعتگری برای هنرمندان صنایع دستی در تمامی نمایندگی های این اداره کل در سطح استان گیلان خبر داد.

رضا علیزاده در تشریح این خبر با بیان اینکه کارت شناسایی صنعتگری هویت فرد هنرمند است، اظهار کرد: صدور این کارت به صورت الکترونیکی، گامی در جهت تثبیت هنر فردی گیلانی ها و معرفی آنان در سطوح کلان کشوری است.

وی سهولت بخشی برای دریافت کارت شناسایی صنعتگری و صرفه جویی در وقت علاقمندان به دریافت این کارت را از مزایای سامانه الکترونیکی مذکور خواند و افزود: از این پس هنرمندان در هر نقطه از گیلان می توانند از طریق اینترنت و با مراجعه به آدرس Bpms.ichto.ir نسبت به دریافت کارت شناسایی صنعتگری اقدام کنند.

این مسئول در خصوص نحوه ثبت نام در این سایت گفت: هنرمندان گیلانی می توانند مشخصات خود را در سایت مذکور به ثبت رسانده و شماره پیگیری دریافت کنند تا معاونان و کارشناسان واحد صنایع دستی در کوتاه ترین زمان ممکن نسبت به بررسی پرونده اقدام کنند./ منبع : روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گیلان،

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان