Sunday، 21 April 2024 | یکشنبه، 02 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گیلان از برگزاری آزمون عملی برای داوطلبانی که در آزمون استخدام پیمانی مشاغل آتش نشانی پذیرفته شده اند خبر داد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی استانداری گیلان؛ ساحره میرسیدی از برگزاری آزمون عملی برای آتش نشان های پذیرفته در استخدام پیمانی خرداد ماه 94 خبر داد و افزود: این آزمون که شامل ارزیابی آمادگی جسمانی می باشد در تاریخ 23 و 24 آذرماه سال جاری برگزار می شود.

وی عدم حضور پذیرفته شدگان در آزمون عملی را به منزله انصراف دانست و خاطرنشان کرد: آتش نشان های پذیرفته شده باید در تاریخ های مذکور با به همراه داشتن کارت شناسایی معتبر و لباس ورزشی در سالن آتش نشانی واقع در رشت بلوار شهید بهشتی میدان انتظام جهت شرکت در آزمون عملی حضور بهمرسانند.

مدیرکل دفتر امور شهری و شوراهای استانداری گیلان افزود: پذیرفته شدگان جهت کسب اطلاع بیشتر می توانند به سایت سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری رشت به آدرس  https://www.125rasht.ir  مراجعه نمایند.

گفتنی است آزمون علمی برای استخدام پیمانی مشاغل آتش نشانی در شهرداری های کومله، لوندویل، مرجقل، لیسار، رشت، خشکبیجار، تالش، رودسر و بندرانزلی در تاریخ هشتم خرداد ماه سال جاری  برگزار شده بود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان