Monday، 15 April 2024 | دوشنبه، 27 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : رئیس پلیس راه استان گیلان گفت: با توجه به پیش بینی های هواشناسی و آغاز زمستان زودرس، طرح ویژه زمستانی در استان گیلان اجرایی می شود و ۱۰۰ تیم ثابت و سیار پلیس راهور در جاده ها و گردنه های استان برای خدمت به مردم حضور دارند.

سرهنگ مهیار رستگار در همایش طرح زمستانی گیلان و در ستاد فرماندهی نیروی انتظامی این استان با اشاره به برنامه های تدوین شده در طرح زمستانی اظهار داشت: امسال نیروهای پلیس راه همانند سال های گذشته حضور فعال دارند.

وی با بیان اینکه امسال با توجه به پیش بینی های هواشناسی و آغاز زمستان زودرس، طرح ویژه زمستانی در گیلان اجرایی می شود، افزود: 100 تیم ثابت و سیار پلیس راهور در جاده ها و گردنه های استان برای خدمت به مردم حضور دارند.

رئیس پلیس راه گیلان با اشاره به استقرار 15 تیم در محورهای کوهستانی، خاطرنشان کرد: دو مقر ثابت در محورهای اسالم به خلخال و آستارا به اردبیل در محورهای حیران و اسالم حضور دارند.

رستگار تأکید کرد: در چهار محور کوهستانی استان نیز نیروهای راهور حضور دارند و در مجموع بیش از 300 نفر از نیروهای راهور در اجرای طرح زمستانی حضور دارند.

وی رعایت سرعت مطمئنه در حین رانندگی و نیز به همراه داشتن زنجیر چرخ را در سفرهای زمستانی مورد تأکید قرار داد و بیان کرد: تمام تلاش راهور این است که سفری امن را برای هموطنان تأمین کند.

رستگار گیلان را استانی گردشگرپذیر عنوان کرد و افزود: این استان در تمام فصول مسافر دارد و برای اینکه امنیت جاده ها تأمین شود، نیروهای راهور اخطاریه های لازم را در طول فصل سرما از طریق رسانه ها اعلام می کنند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان