Saturday، 18 May 2024 | شنبه، 29 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: عده ای کاخ نشین در داخل کشور خارج کردن انقلاب اسلامی از مسیر اصلی را دنبال می کنند.

علیرضا زاکانی دقایقی پیش در نشست بصیرتی گفتمان انقلاب اسلامی و نفوذ دشمن در سالن همایش اداره کل تبلیغات اسلامی گیلان اظهار کرد: امروز در مقطع حساس انقلاب اسلامی قرار گرفتیم و مسئولیتی مهم به عهده داریم.

وی با بیان اینکه دوران پیروزی انقلاب اسلامی غیر قابل وصف و بسیار شیرین است، تصریح کرد: خداوند انواع نعمت خود را به ملت ایران داده است.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: ملتی هستیم که آمریکا از ما حق توحش می گرفت و از اسلام حداقلی در عرصه اجتماعی محروم بودیم.

وی با اشاره به اینکه امام (ره) گوهر اسلام را با نگاه اعتقادی خود معرفی کرد، یادآور شد: امام (ره) برای رضای خدا مردم را آگاه کرد و به میدان آورد.

زاکانی شناخت مولفه های قدرت کشور را مهم دانست و خاطرنشان کرد: در37 سال گذشته دریافتیم ملت ایران ویژگی هایی دارد که در دیگر ملت ها نیست و پرچم حق در دست ملت ایران است و از ویژگی ممتاز اسلام و منطق قوی آن برخورداریم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: اسلامی که با نگاه دقیق و نگاه اجتهادی امام (ره) از آن شناخت داریم امروز مقام معظم رهبری اسلام را با منطق دقیق معرفی می کند.

وی برخورداری از محبت و عنایت امام زمان (عج) را ویژگی مهم انقلاب اسلامی دانست و اظهار کرد: ویژگی بعدی وحدت کلمه، انسجام و حضور مردم در صحنه بوده که با پیوستگی با هم معنادار شده است.

زاکانی گفت: ویژگی ممتازی که داریم و به دلیل محبت خداوند نصیب ملت ایران شده، وجود رهبری انقلاب اسلامی است.

وی با تصریح بر اینکه ما آزاد شده امام (ره) در لجن زار قبل از انقلاب هستیم، خاطرنشان کرد: ادامه این آزاد بودن را مدیون وجود مقام معظم رهبری هستیم و امام (ره) و مقام معظم رهبری آینه صیقل یافته ائمه (ع) هستند.

به گفته نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، مشخص شدن گوهر دین با قیام امام (ره) موجب رقم خوردن حکومت اسلامی شده است.

وی افزود: اگر جرأت، جسارت و قیام امام (ره) نبود انقلاب اسلامی شکل نمی گرفت و امام (ره) جرقه این تغییر را رقم زد.

زاکانی با اشاره به اینکه اگر امام (ره) نبود انقلاب اسلامی در مقابل آمریکای جهانخوار مسیری جز تسلیم نداشت، یادآور شد: اگر توانستیم در مقابل آمریکا بایستیم به خاطر وجود مقام معظم رهبری است.

وی با بیان اینکه افرادی در دوم خرداد اصرار بر سازش با رژیم صهیونیستی داشتند، خاطرنشان کرد: این افراد حتی اصرار داشتند با طالبان در کنار همدیگر قرار بگیریم.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: امروز جبهه مقاومت با تدبیر مقام معظم رهبری در جهان اسلام ایجاد شده است.

وی با تصریح بر اینکه عده ای کاخ نشین در داخل کشور به دنبال خارج کردن انقلاب اسلامی از مسیر اصلی هستند، متذکر شد: در دوره ریاست جمهوری هاشمی اعتبارات برای خرید امکانات نیروی انتظامی به منظور سرکوب مردم و مستضعفان در نظر گرفته شده بود اما مقام معظم رهبری جلوی آن ایستاد.

زاکانی قدرت منطقه ای، موشکی و علمی ایران را مدیون تدابیر مقام معظم رهبری دانست و یادآور شد: امروز دشمن متوجه شده باید هجمه خود علیه انقلاب اسلامی را آغاز کند.

وی با بیان اینکه امروز به دنبال نفوذ هستند و راه آن را صندوق رأی قرار داده اند، گفت: ملت ایران با عزت است و برخی می خواهند با عزت ملت مقابله کنند.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: دشمن متوجه شده مقام معظم رهبری توانستند انقلاب اسلامی را تبدیل به منظومه منسجم در جهان کنند.

وی با تصریح بر اینکه دشمن به سراغ مجلس خبرگان رهبری آمده است، متذکر شد: باید بدانیم برخی به دنبال خواست آمریکا هستند و این موضوع برای ما یک بیدارباش است.

زاکانی ریشه فتنه هشت ماهه سال 88 را مربوط به 10 سال پیش دانست و یادآور شد: برخی فکر می کنند از داخل صندوق ها عناصری خارج می شود که از خواست آنها اطاعت کنند و در این زمینه نیاز به پیشگیری داریم و آن حضور حداکثری در صحنه است.

وی افزود: مکتب امام (ره) میزان است و افراد باید با آن سنجیده شوند و اگر فردی از مکتب امام (ره) دست بردارد به بیراهه می رود.

نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه امروز مواجه با نفاق پیچیده هستیم، تأکید کرد: همه موظف هستیم در صحنه حضور داشته باشیم و اسلام و وحدت کلمه مسیر استمرار انقلاب اسلامی است./ منبع : فارس

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان