Monday، 17 June 2024 | دوشنبه، 28 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : نماینده ولی فقیه در گیلان گفت: مسئولان فضا را برای برگزاری یک انتخابات سالم فراهم کنند و مردم باید با حضور خود جواب دندان شکنی به دشمنان این نظام دهند.

آیت الله زین العابدین قربانی امروز در دیدار با مردم شهرستان رودبار ضمن خیرمقدم به حضار، اظهار داشت: اعتقادات مسلمانان بر این است که پیامبر اکرم(ص) حکومت اسلامی را برای اولین بار تشکیل داد و بعد از فوت نبی خدا جانشینان ایشان این وظیفه را برعهده دارند ولی متاسفانه طاغوتیان نگذاشتند این امر محقق یابد و یک به یک معصومین را به طریقی به شهادت رساندند تا امام زمان(عج)که با عنایت خداوند از دیدگان غایب شدند تا فضا برای ایجاد حکومت آماده شود.

نماینده ولی فقیه در گیلان، افزود: در 37 سال پیش امام خمینی(ره) حاضر شد تا با تشکیل حکومت اسلامی به جهانیان یادآوری کند طاغوت هیچ جایی در این کشور و جهان ندارد.

وی از اهمیت وجود رهبر در جامعه گفت و افزود: حکومت نباید بر روی فردی استوار باشد بلکه باید در چهارچوب یک نظام پایدار و مدون استوار شود و در رأس این نظام مجتهد جامع الشرایط با 10 ویژگی که در قانون اساسی آمده به عنوان رهبر جامعه حضور داشته باشد تا با رهنمودهای خود اجازه خارج شدن حکومت از چهارچوب اسلام و قوانین اسلامی را ندهد.

آیت الله قربانی، خاطر نشان کرد: انتخابات پیش رو اهمیت بسیار بالایی دارد زیرا علاوه بر تعیین آینده مستقیم مملکت به دولت هایی که چشم به خاک این کشور دوخته اند و هدف براندازی نظام اسلامی را دارند نشان می دهد که مردم این دیار هنوز با نظام جمهوری اسلامی و رهبر معظم انقلاب همراه و همسو هستند.

وی با اشاره به اینکه مسئولان باید مردم را به حضور در انتخابات تشویق کنند و فضا را برای برگزاری یک انتخابات سالم فراهم سازند، تصریح کرد: مردم باید با حضور خود جواب دندان شکنی به دشمنان این نظام دهند و با انتخاب فرد اصلح اجازه سوء استفاده به سودجویان را ندهند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان