Tuesday، 18 June 2024 | سه شنبه، 29 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : رئیس اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد انزلی از صدور کارت سبز گردشگری برای گردشگران این منطقه خبر داد.

مهدی گلدوست عصر امروز در جریان راه اندازی سامانه خودکار صدور کارت سبز مسافری در این منطقه اظهار کرد: این سامانه در دستگاه های وب کیوسک در مجتمع های تجاری منطقه آزاد مستقر شده است.

وی با اشاره به اینکه گردشگران و خریداران کالا می توانند بدون دخالت امور انسانی نسبت به صدور و دریافت کارت سبز مسافری اقدام کنند، افزود: تسریع و سهولت و حذف عامل انسانی در صدور کارت سبز مسافری از جمله مزایای آن است.

به گفته رئیس اداره فناوری اطلاعات و ارتباطات سازمان منطقه آزاد انزلی، خریداران کالای مسافری برای استفاده از سامانه مذکور می توانند با ورود شماره ملی از طریق صفحه کلید یا بارکدخوان، کارت سبز مسافری خود را دریافت کنند.

وی فرهنگ سازی مثبت در منطقه برای استفاده صحیح از فناوری های نوین، استفاده از فناوری های نوین و تسهیل در ارائه خدمات الکترونیک و عدم نیاز به استفاده از نیروی انسانی در صدور کارت مسافری را از مزایای سامانه مذکور عنوان کرد.

گلدوست راه اندازی سامانه مذکور را در راستای تکمیل خدمات دولت الکترونیک دانست و یادآور شد: سامانه مذکور به منظور تسریع و تسهیل در ارائه خدمات و اطلاعات موثر به سرمایه گذاران مراجعان، شهروندان و شرکت های تجاری و تولیدی در منطقه آزاد انزلی ایجاد شده است.

وی توسعه سامانه های الکترونیک سازمان منطقه آزاد انزلی را از اهداف راه اندازی سامانه خودکار صدور کارت مسافری برشمرد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان