Monday، 17 June 2024 | دوشنبه، 28 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : محمدعلی نجفی عصر امروز در دیدار با برات کریمی عضو هیئت مدیره بانک ملی ایران با اشاره به قدمت بانک ملی و اهمیت آن در اذهان مردم اظهار کرد: پیشینه خوب، مدیرعامل و هیئت مدیره قوی و پشتیبانی بانک های خصوصی و دولتی از ویژگی های بانک ملی ایران است.

وی ایجاد انتظار در جامعه را از ویژگی بانک ملی ایران عنوان کرد و افزود: انتظار مردم و مسئولان از بانک ملی به صورت خاص است.

استاندار گیلان تصریح کرد: اقدام های مثبت و همراهی بانک ملی ایران در برطرف کردن مشکلات از جمله اقدام های انجام شده در سال 93 در استان است.

نجفی خواستار اجرای تعهدات دولت از طریق سیستم بانکی به گیلان شد و بیان کرد: با توجه به کمک موثر دولت در سفر کاروان تدبیر و امید به استان، انتظار داریم در موضوع های خرد و کلان با نگاه ویژه اقدام شود.

وی بر رفع موانع تولید از طریق سیستم بانکی در گیلان تاکید کرد و گفت: تامین نقدینگی اجرای مصوبات سفر رئیس جمهور به استان و تکمیل طرح های نیمه تمام صنعتی و گردشگری از ضرورت ها در گیلان است.

استاندار گیلان با تاکید بر ابلاغ باقی مانده مطالبات متمم مصوبات احیای بافت فرسوده در استان، خاطرنشان کرد: حل و فصل موضوع چای سنواتی که در سال های متمادی ایجاد شده، حائز اهمیت است.

نجفی به برطرف کردن مشکل چای با کمک دولت در دو سال گذشته اشاره کرد و یادآور شد: حفظ منابع بانکی برای کمک به تولید و کشاورزی مهم است.

وی با بیان اینکه تغییر مدیران در مدت کوتاه زیبنده گیلان نیست، اظهار کرد: افراد متخصص در پست های مدیریت کشور باید به کارگیری شوند اما امیدواریم در پست جدید برای استان گام های موثری بردارند.

* همراهی با دولت اولویت بانک ملی ایران است

عضو هیئت مدیره بانک ملی ایران نیز در دیدار مذکور بر ضرورت وجود هماهنگی مدیران استانی بانک ها با استاندار گیلان تاکید کرد و گفت: همراهی و همکاری برای اجرای برنامه های دولت اولویت بانک ملی ایران است.

برات کریمی با اشاره به وجود جوان های نخبه در گیلان، بیان کرد: امیدواریم با جذب نیروهای جوان و استفاده از ظرفیت های موجود در تولید و ایجاد اشتغال کمک های موثری داشته باشیم.

به گزارش فارس، در دیدار مذکور از تلاش های اصلان کریمی رئیس اداره امور شعب بانک ملی گیلان قدردانی به عمل آمد و علی یزدان دوست به عنوان سرپرست جدید امور شعب بانک ملی استان معرفی شد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان