Wednesday، 19 June 2024 | چهارشنبه، 30 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : پانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست با شعار اقتصاد سبز دوران پساتحریم  امروز با حضور رئیس سازمان حفاظت محیط زیست،استاندار گیلان ، رئیس کل بانک مرکزی، وزیران محیط زیست فنلاند و اتریش و قائم مقام وزیر محیط زیست ژاپن آغاز به کار کرد .

33شرکت خارجی از 20 کشور جهان در پانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست حضور دارند و آخرین دستاوردهای خود در عرصه حفاظت محیط زیست، طبیعت، پایش آلودگی آب و هوا، بازیافت و بهینه سازی مصرف انرژی را ارائه می دهند.

استاندار گیلان نیز در حاشیه  گشایش  این نمایشگاه ضمن حضور در غرفه اداره کل محیط زیست گیلان  و بازدید از غرفه های مختلف در خصوص مدیریت بهره وری انرژی و انرژی های تجدید پذیر ، مدیریت و بازیافت زباله و پسماند، نظارت و اجرای پروژه های زیست محیطی، پروژه های تحقیقاتی و خدمات حفاظت از محیط زیست، حمل و نقل عمومی و بهینه سازی مصرف سوخت، حفظ منابع طبیعی، ساختمان سازی سبز و مدیریت آب و فاضلاب با نمایندگان بخش خصوصی و صاحبان  صنایع، شرکت ها ، سازمان ها، نهادها و تشکل های مردمی محیط زیستی از کشورهای مختلف رایزنی کرد .

این نمایشگاه در فضایی بالغ بر 19 هزار مترمربع در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی تهران برگزار می شود و ساعت بازدید از آن از 10 تا 18 است.

همچنین هشتمین نمایشگاه بین المللی 'انرژی های نو ، تجدیدپذیر، بهره وری و صرفه جویی' نیز در کنار پانزدهمین نمایشگاه بین المللی محیط زیست در سالن های 6 و 7 نمایشگاه بین المللی تهران برگزار می شود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان