Monday، 17 June 2024 | دوشنبه، 28 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : غلامعلی جعفرزاده پیش از ظهر امروز در مراسم تجدید بیعت با شهدا با عنوان «حماسه سازان ولایتمدار» در گلزار شهدای تازه آباد این شهر با تسلیت ایام فاطمیه و گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و امام شهدا به ویژه شهدای حرم، اظهار کرد: پس از اعلام نتایج انتخابات، نخستین کار میثاق با شهدا، امام راحل و آرمان های شهدا است .

وی با بیان اینکه دفاع از حریم ولایت جزو آرمان های شهدا است، افزود: به برکت خون شهدا، دفاع مقدس نخستین نبردی بود که پس از 200 سال اجازه جدا شدن یک وجب از خاک ایران را نداد.

منتخب مردم رشت در مجلس دهم با اشاره به پیروزی انقلاب اسلامی در سال 57، تصریح کرد: انقلاب اسلامی با جمهوریت تحقق یافت و جمهوریت به معنای مردم سالاری است.

وی به بیانات شهید مطهری درباره جمهوری اسلامی افزود: اگر جمهوریت یک ظرف باشد، اسلامیت محتوای آن است.

جعفرزاده به حضور پرشور مردم در انتخابات اشاره کرد و گفت: انتخابات به دلیل داشتن محتوای اسلامیت هرگز تقلب ندارد اما امکان بروز تخلف وجود دارد و آنچه که موجبات را در انتخابات فراهم می کند اسلامیت است.

وی افزود: اسلامیت در انتخابات به معنای رعایت کردن اخلاق بوده و انتخابات در کشور ما نباید بر اساس تخریب، تهمت، نشر اکاذیب، افترا و... باشد.

نماینده فعلی مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با تأکید بر اینکه برای حفظ اسلامیت انتخابات همه باید تدبیر کنیم، خاطرنشان کرد: بروز برخی رفتارها در شأن اسلامیت انتخابات ما نیست.

مردم پیروز انتخابات هستند

وی ورود پول های کثیف به عرصه انتخابات را یکی از دغدغه های مسئولان نظام دانست و خواستار رسیدگی و پیگیری آن شد و گفت: مگر یک نماینده مجلس در ماه چقدر حقوق می گیرد که برخی تبلیغات میلیاردی در انتخابات کرده اند.

جعفرزاده مردم را پیروز واقعی انتخابات خواند و اظهار کرد: پیروزی در عرصه انتخابات از آن مردمی است که با دل و جان گوش به فرمان رهبری داده و پای صندوق های رأی آمدند و امروز به گلزار شهدا آمده ایم تا ضمن پیمانی دوباره با آرمان های شهدا، شکرانه نعمت را به جا آوریم.

وی خطاب به نمایندگان تصریح کرد: توصیه بنده به افرادی که انتخاب شده اند یا در دور بعدی انتخاب می شوند این است که وحدت، وفاق، دوستی و مودت را برای توسعه استان و حل مشکلات مردم رعایت کنند.

منتخب مردم رشت در مجلس دهم، بیکاری جوانان را مهم ترین اولویت و مباحث مورد پیگیری نمایندگان دانست و گفت: ما به نمایندگان مبارز نیاز داریم، افرادی که بتوانند در مجلس از حقوق مردم دفاع کنند.

رفاقت پس از رقابت انتخاباتی/ از قطار ولایت هرگز پیاده نمی شوم

وی افزود: اگر تا قبل از برگزاری انتخابات یک رقابت وجود داشت پس از انتخابات باید به خاطر حل مشکلات مردم رفاقت حاکم شود.

جعفرزاده با برشمردن برخی از مشکلات موجود در گیلان، یادآور شد: آب، راه، گاز، دریا، راه آهن، رودخانه، اتوبان، محیط زیست، دفع زباله گیلان و... مشکل دارد و نمایندگان مبارز باید مطالبه گری کنند.

وی با اشاره به اینکه مردم به بنده مدال افتخار ورود به مجلس را دادند، تصریح کرد: مردم رشت 90 هزار رأی پاک و حلال به من دادند و بنده برای ادامه راه به مشاوره و کمک های فکری آنها نیازمندم و برای مطالبه حق این مردم در مجلس برای حرف زدن از کسی اجازه نمی گیرم.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خط قرمزها را می شناسم و به آنها اعتقاد دارم، متذکر شد: حنجره و صدای مردم در مجلس می شوم.

وی حماسه سازان ولایت مدار را سربازان نظام خواند و یادآور شد: بنده وابستگی به دنیا ندارم و جا مانده قافله عاشقی ام و نوکری مردم را به هیچ چیز نمی فروشم و هیچ چیز جلوی سرعت مرا برای خدمت به مردم نمی گیرد و به هیچ عنوان از قطار ولایت پیاده نمی شوم.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان