Tuesday، 18 June 2024 | سه شنبه، 29 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : محمدحسین واثق کارگرنیا امشب در جلسه شورای اسلامی این شهر با لایحه شهرداری رشت مبنی بر پرداخت مبلغ 150 میلیون تومان بابت تأمین هزینه ناهار عوامل اجرایی انتخابات مخالفت کرد.

محمدحسین واثق کارگرنیا افزود: دولت برای برگزاری انتخابات اعتباراتی از جمله تأمین ناهار عوامل اجرایی انتخابات و... را در اختیار استان ها قرار می دهد و با این وجود، لایحه مذکور برای هزینه ناهار عوامل اجرایی انتخابات سئوال برانگیز است.

وی ادامه داد: اگر شهردار قصد دارد در این کار مشارکت داشته باشد می تواند از آشپزخانه های طرف قرارداد با خود ناهار آن روز را تأمین کند.

عضو شورای اسلامی شهر رشت عوامل اجرایی انتخابات را 7 هزار و 500 نفر عنوان کرد و یادآور شد: شهردار برای تأمین ناهار آنها لایحه 150 میلیون تومانی را به شورا ارسال کرده است.

به گفته وی، بر اساس قانون شورای شهر نمی تواند به نهادهای دولتی کمک کند.

محمود باقری خطیبانی عضو دیگر شورای اسلامی شهر رشت نیز در جلسه مذکور اظهار کرد: دولت انتخابات را برگزار می کند و باید تأمین هزینه های آن را نیز به عهده بگیرد و بنده با این لایحه مخالف هستم.

لایحه شهردار رشت درباره پرداخت هزینه 150 میلیون تومانی کمک به پرداخت هزینه ناهار عوامل اجرایی انتخابات این شهر رأی نیاورد./ منبع : فارس

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان