Wednesday، 19 June 2024 | چهارشنبه، 30 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : در آستانه سال نو با بی احتیاطی راننده ای، دو خانواده راهدارانی به سوگ نشسته اند.

امروز دوتن از راهداران شهرستان آستارا درحین عملیات راهداری و ایمن سازی پل های مسیر آستارا به اردبیل دچار حادثه شده که متاسفانه باعث فوت این دو راهدار می شود.

راکعی رئیس اداره روابط عمومی راه و شهرسازی گیلان گفت: این راهداران به نام های امیر کدخدا و علیرضا میرزا دخت در محور آستارا –اردبیل در منطقه آقچای در حین انجام وظیفه و عملیات راهداری بودند که بدلیل انحراف خودروی نیسان وبرخورد به این دو تن ،منجر به فوت آنها می شود.

وی افزود:این عزیزان در شانه خاکی جاده مشغول فعالیت بودند که خودروی نیسان از مسیر اصلی منحرف و با این همکاران برخورد می کند که متاسفانه امیر کدخدا بر اثر شدت جراحات وارده در دم فوت و عیرضا میرزا دخت در اورژانس بیمارستان به رحمت ایزدی می پیوندد.

رئیس اداره روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی گیلان ضمن آرزوی سلامتی برای تمامی راهداران خاطر نشان کرد: متاسفانه در آستانه سال نو با بی احتیاطی راننده ای،خانواده راهدارانی به سوگ نشسته اند، راهدارانی که با تلاش شبانه روزی و خستگی ناپذیر خود همواره در جاده ها تلاش و جدیتشان بر این است تا گشایشی در حرکت مردم ایجاد کنند وکار شان از آن جهت دارای ارزش و اهمیت است که جان مردم در گرو تلاش و همت این مجاهدان بی ادعاست که با تلاش های شبانه روزی خود سعی می کنند تا مردم،مسافرت ایمن و کم خطری را تجربه کنند اما خود با خطرات زیادی روبرو هستند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان