Wednesday، 19 June 2024 | چهارشنبه، 30 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : سردار محمد عبدالله پور بعد از ظهر امروز در جلسه ستاد نخستین کنگره ملی 8 هزار شهید گیلان با تبریک فرا رسیدن سال جدید، اظهار کرد: امیدواریم در سال 95 بتوانیم راه و آرمان شهدا را پر رنگ تر در جامعه پیگیری کنیم.

وی بر برگزاری نخستین کنگره ملی 8 هزار شهید گیلان در اردیبهشت ماه سال 95 تأکید کرد و افزود: مقدمات برگزاری کنگره مذکور در استان فراهم شده است.

عبدالله پور با بیان اینکه برای هر کدام از شهرستان ها یک برنامه ویژه تدارک دیده شده است، تصریح کرد: ویژه برنامه ها مناسب به قابلیت های شهرستانی برگزار می شود.

فرمانده سپاه قدس گیلان از برگزاری چهار اجلاسیه نخستین کنگره ملی 8 هزار شهید استان خبر داد و خاطرنشان کرد: پشتیبانی شهرستان ها در حمل و نقل و پشتیبانی مهمانان حائز اهمیت است.

وی به اجرای طرح طلایه داران نور در راستای دیدار با خانواده معظم شهدا در نوروز سال 95 اشاره کرد و گفت: استفاده از ابتکار و ابداع های شهرستانی در برگزاری نخستین کنگره ملی 8 هزار شهید گیلان مهم است.

عبدالله پور برنامه نخستین کنگره ملی 8 هزار شهید گیلان در شهر رشت را ویژه خواند و یادآور شد: نوروز سال 95 در ورودی شهرهای رودبار، آستارا و رودسر تمهیداتی برای مسافران ورودی به استان در راستای برگزاری کنگره مذکور اندیشیده شده است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان