Monday، 17 June 2024 | دوشنبه، 28 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : محمدعلی نجفی عصر امروز در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه گیلان آماده استقبال از مسافران نوروزی است اظهار کرد: یک هزار و 500 واحد گردشگری هتل، مهمانپذیر و مجتمع گردشگری در استان آماده میزبانی از مهمانان نوروزی است.

وی به آماده سازی 400 مدرسه برای اسکان فرهنگیان در نوروز سال 95 در گیلان اشاره کرد و افزود: ایام نوروز اسکان روزانه 700 هزار نفر در استان تدارک دیده شده است.

استاندار گیلان با بیان اینکه تمام دستگاه های اجرایی و خدمات رسان با تمام توان آماده پذیرایی از مهمانان نوروزی هستند، تصریح کرد: ماه های گذشته جلسه های تسهیلات سفر به طور مستمر در استان برگزار شده تا گردشگران نوروزی با خاطره ای خوش گیلان را ترک کنند.

نجفی به افتتاح 900 متر مسیر باقی مانده آزادراه رشت ـ قزوین در راستای کاهش بار ترافیکی این مسیر در سال گذشته اشاره کرد و گفت: نوروز سال 95، 3 هزار و 600 متر باقی مانده آزادراه رشت ـ قزوین زیر بار ترافیک می رود.

وی با اشاره به تاثیر مسیر مذکور در کاهش بار ترافیکی آزادراه رشت ـ قزوین، بیان کرد: تمهیداتی با حضور عوامل راهداری برای برطرف کردن مشکل بار ترافیکی در محور امامزاده هاشم (ع) اندیشیده شده است.

استاندار گیلان خواستار برگزاری جلسه های ماهانه شورای ترافیک در استان شد و خاطرنشان کرد: نوروز سال 95 دستگاه های مربوطه باید در نقاط مختلف گیلان حضوری فعال داشته باشند.

نجفی بر حفظ محیط زیست در گیلان تأکید کرد و یادآور شد: انتظار داریم گردشگران ضمن بهره بردن از مواهب طبیعی استان در حفظ محیط زیست تلاش کنند.

وی با بیان اینکه بازرسان ستاد تنظیم بازار به طور مستمر امر نظارت و بازرسی را انجام می دهند، اظهار کرد: عرضه کالا با قیمت و کیفیت مناسب به مشتریان حائز اهمیت است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان