Tuesday، 18 June 2024 | سه شنبه، 29 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : عضو شورای اسلامی شهر رشت گفت: تعدادی از اعضای شورای اسلامی رشت به دلیل اعتراض نسبت به عملکرد شهردار این شهر قصد استعفا دارند.

محمود باقری خطیبانی با اشاره به موضوع استعفای تعدادی از اعضای شورای اسلامی این شهر، اظهار کرد: اخیراً تعدادی از همکاران شورای شهر رشت تصمیم گرفته اند به دلیل عملکرد شهردار رشت استعفا دهند.

وی افزود: برخی اعضای شورا بارها به عزل و نصب های مکرر مدیران شهرداری رشت به شهردار معترض شده اند اما وی کاملاً به این مسئله بی اعتناست.

عضو شورای اسلامی شهر رشت، عزل و نصب های مکرر مدیران شهرداری رشت را موجب نارضایتی پرسنل و ایجاد فضایی ناآرام در شهرداری دانست و گفت: شهردار رشت همچنان به این کار اصرار دارد.

وی با تصریح بر اینکه از ابتدای حضور ثابت قدم به عنوان شهردار رشت تاکنون حدود 2 هزار ابلاغ و حکم جدید صادر شده است، خاطر نشان کرد: روز گذشته نیز حدود 9 نفر از مدیران شهرداری رشت برکنار شدند و این موضوع آرامش را از پرسنل شهرداری سلب کرده است.

باقری خطیبانی با اشاره به اینکه سه روز دیگر سال 94 به پایان می رسد، یادآور شد: شهردار رشت هیچ اقدامی برای پرداخت حقوق و مزایای پایان سال پرسنل شهرداری رشت انجام نداده است.

این مسئول اعضای شورا را نمایندگان مردم رشت دانست و اظهار کرد: اعضای شورا باید موجبات آرامش و نشاط پرسنل را فراهم کنند اما عملکرد غیراصولی شهردار رشت سبب شرمندگی اعضای شورا شده است.

عضو شورای اسلامی شهر رشت خاطر نشان کرد: در نخستین جلسه شورای اسلامی شهر رشت در سال 95 بسیاری از مطالب را افشا می کنم و امیدوارم وجدان خفته بعضی ها بیدار شود و فکری به حال رفتارهای غیرمدیرانه شهردار رشت کنند./ منبع : فارس

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان