Saturday، 02 March 2024 | شنبه، 12 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : فرمانده سپاه قدس گیلان گفت: اجلاسیه فرهنگی نخستین کنگره ملی 8 هزار شهید گیلان 11 اردیبهشت ماه امسال با سخنرانی وزیر آموزش و پرورش برگزار می شود.

سردار محمد عبدالله پور بعد از ظهر امروز در جلسه ستاد نخستین کنگره ملی 8 هزار شهید گیلان با تسلیت شهادت دو شهید مدافع حرم گیلان در روزهای اخیر، اظهار کرد: برپایی اجلاسیه های کنگره مذکور بسیار نزدیک است.

وی به اجرای بسیاری از فعالیت ها در راستای نخستین کنگره ملی 8 هزار شهید گیلان اشاره کرد و افزود: برخی از اقدام ها باقی مانده و باید به اجرای فعالیت ها سرعت دهیم.

فرمانده سپاه قدس گیلان فعالیت برای شهدا را لذت بخش خواند و گفت: این امر موجب برکت در زندگی شخصی، اداره ها و استان می شود.

وی عملیاتی کردن فعالیت ها در برگزاری نخستین کنگره ملی 8 هزار شهید گیلان را بسیار مهم دانست و تصریح کرد: فضاسازی محیطی و شهرستانی بسیار مهم بوده و برنامه های خوبی در شهرستان ها تدارک دیده شده است.

عبدالله پور محل برگزاری چهار اجلاسیه نخستین کنگره ملی 8 هزار شهید گیلان را در میدان شهدای ذهاب رشت عنوان کرد و یادآور شد: هماهنگی برای هدایت و استقبال مهمانان مهم بوده و در اولویت برنامه ها است.

وی با اشاره به اینکه کمیته عمران در حال آماده سازی میدان شهدای ذهاب رشت برای برگزاری نخستین کنگره ملی 8 هزار شهید گیلان است، خاطرنشان کرد: این میدان سرپوشیده می شود.

فرمانده سپاه قدس گیلان حمل و نقل برای سه اجلاسیه قبل از برگزاری اجلاسیه اصلی را بسیار مهم خواند و متذکر شد: یک گروه از قرارگاه شهید رجایی برای ایجاد سازه های فضایی در میدان شهدای ذهاب رشت مستقر شدند.

به گفته وی، بعد از ظهر 11 اردیبهشت ماه امسال اجلاسیه فرهنگی نخستین کنگره ملی 8 هزار شهید گیلان با سخنرانی وزیر آموزش و پرورش برگزار می شود.

عبدالله پور از پیش بینی برپایی نمایشگاه های فرهنگی و رزمی برای کنگره مذکور خبر داد و یادآور شد: نمایشگاه فرهنگی با 40 غرفه در میدان شهدای ذهاب رشت برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه نمایشگاه رزمی به منظور اجرای عملیات کربلای 5 شب ها در جاده تهران برگزار می شود، تصریح کرد: تا کنون یک هزار کامیون شن ریزی انجام شده است.

فرمانده سپاه قدس گیلان از ملاقات مسئولان اعضای کنگره 8 هزار شهید این استان با مقام معظم رهبری خبر داد و خاطرنشان کرد: هماهنگی لازم برای ملاقات با مقام معظم رهبری انجام شده است.

وی سخنران اصلی کنگره ملی 8 هزار شهید گیلان را یکی از روسای سه قوه عنوان کرد و گفت: طبق هماهنگی با آیت الله قربانی امام جمعه رشت احتمال سخنرانی از مراجع تقلید برای سخنرانی در کنگره امکانپذیر است.

عبدالله پور متذکر شد: اراده کامل برای برگزاری نخستین کنگره ملی 8 هزار شهید گیلان در مسئولان این استان وجود دارد./ منبع : فارس

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان