Monday، 26 February 2024 | دوشنبه، 07 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : منتخب مردم لاهیجان و سیاهکل در جلسه مشترکی که با هیات رئیسه و معاونین دانشگاه آزاد برگزار شد اظهار داشت: از تمامی ظرفیت های موجود در لاهیجان به خصوص سیاهکل و تمامی سرمایه های انسانی و جوانان مان در توسعه و پیشرفت هرچه بیشتر این شهرستان ها استفاده خواهیم کرد.

ذبیح نیکفر منتخب مردم لاهیجان و سیاهکل در مجلس دهم شورای اسلامی با بیان اینکه امیدواریم کارنامه ای قابل دفاعی در مقابل این مردم؛ که ولی نعمت ما هستند داشته باشم اظهار داشت: امیدوارم اگر یک روز هم در این جایگاه قرار گرفتم، بتوانم از آن یک روز دفاع کنم.

ذبیح نیکفر با بیان این که همه آنچه که داریم حاصل تلاش ها و زحمات گذشتگان است تصریح کرد: جایگاه نمایندگی جایگاه حقیقی نیست، جایگاهی حقوقیست؛ دیروز فرد دیگری بود امروز بنده خدمت مردم هستم و فردا فردی دیگر. این جایگاه ماندنی نیست مهم آن است از این فرصت درست استفاده شود و با برطرف کردن عیوب و با همدلی و همزبانی آینده روشن و موفقی را برای آینده شهرستان و کشورمان بسازیم.

وی افزود: امروزه نقش دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان در توسعه علمی، فرهنگی شهرستان بر کسی پوشیده نیست و امیدواریم روز به روز بر موفقیت های این واحد دانشگاهی که موفقیت شهرستان محسوب می شود افزوده شود.

منتخب مردم لاهیجان و سیاهکل همچنین در رابطه با تصویب رشته های پزشکی گفت: با توجه به این که رشته تحصیلی خودم نیز می باشد بنده تمام تلاش خودم را خواهم کرد تا بتوانیم رشته های علوم پزشکی را در این دانشگاه دائر کنیم چرا که باور دارم با وجود این فضای آموزشی بسیار بزرگ و این پتانسیل ها، حق این شهرستان است که این رشته ها را نیز داشته باشد.

ذبیح نیکفر در پایان گفت: امیدوارم از تمامی ظرفیت های موجود در لاهیجان به خصوص سیاهکل و تمامی سرمایه های انسانی و جوانان مان در توسعه و پیشرفت هرچه بیشتر این شهرستان استفاده کنیم و امیدوارم و باور دارم که موفق نیز خواهیم بود.

در ادامه سهراب کرد رستمی رییس دانشگاه آزاد واحد لاهیجان نیز در این جلسه ضمن خوش آمد گویی، تبریک سال نو و معرفی اجمالی واحد لاهیجان گفت:دانشگاه آزاد لاهیجان امروز این افتخار را دارد که با دارا بودن بیش از۹۵۰۰ دانشجو و بیش از ۱۰۰ رشته در مقطع کارشناسی  ۱۹ رشته دکتری، ۷۹رشته کارشناسی ارشد نقش مهمی را در بخش آموزش عالی کشور ایفا کند.

وی افزود: این دانشگاه با داشتن بیش از ۵۰۰ کارمند و عضو هیات علمی بزرگترین مجموعه انسانی بخش خصوصی شهرستان را دارا می باشد و به همین دلیل نقش مهم این واحد دانشگاهی در توسعه، اشتغال، آموزش و … شهرستان لاهیجان قابل چشم پوشی نیست.

رییس دانشگاه آزاد اسلامی واحد لاهیجان در مورد توسعه و افزایش رشته های این واحد تصریح کرد : با وجود ظرفیت ها و پتانسیل های موجود این دانشگاه در یک سال اخیر بیش از ۱۰۰ رشته در مقاطع مختلف تحصیلی در این واحد مصوب و دایر شده است که نسبت به قبل از این تاریخ تقریبا بیش از ۲ برابر شده است.

کردرستمی همچنین در مورد رشته های علوم پزشکی افزود : هم اکنون واحد لاهیجان دو رشته پرستاری و علوم آزمایشگاهی در این مجموعه بیشتر ندارد و این واحد دانشگاهی تمامی پتانسیل ها و امکانات و ابزار های لازم جهت دایر کردن رشتته های پزشکی را دارا است اما متاستفانه علی رغم تمامی تلاش های انجام شده به دلایلی نتوانسته ایم این رشته ها را تصویب کنیم که امیدواریم با همکاری های جناب عالی این مهم در دوره نمایندگی شما به ثمر برسد.

در ادامه این جلسه هر یک از معاونین و هیات رییسه مطالب و توضیحاتی را پیرامون حوزه کاری خود بیان کردند.

در ادامه حاضرین پس از حضور در مزارشهدای گمنام دانشگاه وتجدید عهد با آرمانهای امام و انقلاب، با حضور در مسجد دانشگاه در نماز جماعت ظهر و عصر شرکت کردند./ روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی لاهیجان

_»_ر_ز__-___î_ر____-_»_د_____»_د_ç-_ت___د_»-___د_ç_î_ش_د__-12

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان