Monday، 04 March 2024 | دوشنبه، 14 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : معاون فرهنگی اجتماعی سپاه قدس گیلان گفت: امیدواریم بحث اقدام و عمل را از حالت شعاری، مقاله نویسی و همایش بیرون آورده و تمام نهادها با یاری دادن یکدیگر مرحله اقدام و عمل را که از دغدغه های مقام معظم رهبری است، فرهنگ سازی کنیم.

سرهنگ عنایت رضایی پور با بیان اینکه نمایشگاه "از خاتم تا منجی" دارای 40 غرفه است و هرکدام از این غرفه ها دارای وظایف خاصی هستند، اظهار داشت: برنامه های این نمایشگاه از زمان ورود اسلام به ایران شروع می شود و تحولات مختلف انقلاب اسلامی را به نمایش می گذارد.

وی اضافه کرد: از جمله اهداف برپایی این نمایشگاه توانمندی ها و کارهایی است که بسیج در دوران دفاع مقدس انجام دادند و  نمایشگاه محتوایی از جمله این برنامه ها است تا مسئله اعزام به جبهه های اقشار مختلف مردم را نشان دهد.

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه قدس گیلان با ابراز اینکه نمایشگاه محتوایی، زمان ثبت نام به جبهه ها، اعزام به جبهه ها، جنگ و نبرد و نقش اقشار مختلف مردمی در جنگ را نشان می دهد، خاطرنشان کرد: به تصویر کشیدن بحث اقتصاد مقاومتی که بیشترین هدف ما تمرکز در اقدام و عمل است نیز یکی دیگر از وظایف این نمایشگاه است.

وی به نهادینه سازی تفکر اقتصاد مقاومتی در جامعه اشاره ای داشت و گفت: تمام سازمان ها اعم از اداری، نظامی، کشوری و لشکری باید همگام و منسجم در یک مسیر و متحد باشند تا مرحله اقدام و عمل را در کشور نهادینه کنیم.

معاون فرهنگی اجتماعی سپاه قدس گیلان با یادآوری اینکه مقام معظم رهبری هر سال را با یک شعار نام گذاری می کنند، گفت: امیدواریم بحث اقدام و عمل را از حالت شعاری، مقاله نویسی و همایش بیرون آورده و تمام نهادها با یاری دادن یکدیگر مرحله اقدام و عمل را که از دغدغه های مقام معظم رهبری است، فرهنگ سازی کنیم.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان