Sunday، 25 February 2024 | یکشنبه، 06 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : علی پورحسن عصر امروز در نشست کانون پرورش فکری و نوجوانان گیلان به ترسیم برنامه های این کانون با حضور مدیرعامل آن اشاره کرد.

وی با بیان اینکه در سفر حاجیان زاده مدیر عامل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان گیلان چند طرح مورد بهره برداری قرار می گیرد، افزود: نخستین مرکز فرهنگی ـ هنری فراگیر کانون گیلان با حضور حاجیان زاده افتتاح می شود.

مدیر کل کانون پرورش فکری و نوجوانان گیلان افزود: مرکز مذکور به منظور ارائه خدمات فرهنگی به کودکان و نوجوانان کم توان جسمی ـ حرکتی مورد بهره برداری قرار می گیرد.

وی از راه اندازی سایت مرکز فرهنگی ـ هنری صومعه سرا با هدف آموزش، پژوهش و سرگرمی در این شهرستان خبر داد و گفت: این سایت برای نخستین بار بازی رایانه ای «مبارزان جنگل» را به کودکان و نوجوانان عرضه می کند.

پورحسن راه اندازی سایت مرکز فرهنگی ـ هنری سیاهکل با هدف آموزش رایانه ای به کودکان و نوجوانان را از دیگر برنامه ها عنوان کرد و یادآور شد: انجام سرگرمی های رایانه ای مناسب و رونمایی از بازی رایانه ای مبارزان جنگل از دیگر اهداف راه اندازی این سایت است.

وی خاطرنشان کرد: سومین نمایشگاه و فروشگاه عرضه محصولات فرهنگی کانون گیلان به منظور گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی و تربیت نسلی خلاق و نوآور از دیگر برنامه های سفر حاجیان زاده به گیلان است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان