Monday، 26 February 2024 | دوشنبه، 07 اسفند 1402
1 2

گیلانیان - رئیس سازمان جهانی فوتبال ساحلی با ابراز موافقت برای برگزاری مسابقات جهانی فوتبال ساحلی در منطقه آزاد انزلی، از برگزاری دور مقدماتی این مسابقات به نام «کاسپین» خبر داد.

جان کاسکو عصر جمعه در حاشیه بازدید از امکانات ورزشگاه های فوتبال ساحلی منطقه آزاد انزلی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: ورزش روح لطیفی داشته که موجب نزدیک شدن انسان ها به یکدیگر می شود.

وی افزود: از همه تلاش ها و زحماتی که برای تیم ملی فوتبال ساحلی ایران کشیده شده تا امروز به این جایگاه دست یابد تقدیر و تشکر کرده و آرزوی موفقیت برای این تیم دارم.

رئیس سازمان جهانی فوتبال ساحلی از رضایت خویش در بازدید از امکانات موجود در منطقه آزاد انزلی خبر داد و گفت: بسیار خوشنود بوده که در گیلان و این منطقه حضور داشته و شاهد امکانات بسیار مناسب این استان هستم.

وی با اشاره به جلسات خود با مدیریت سازمان منطقه آزاد انزلی تصریح کرد: ما به سخنان و وعده های دکتر مسرور اعتماد کرده ولی لازم می بینیم جلسات بیشتری به منظور هماهنگی بیشتر با مدیریت سازمان و رئیس فدراسیون فوتبال داشته باشیم.

کاسکو با اشاره به برگزاری تورنومنت گیلان خاطرنشان کرد: این تورنومنت که به منظور مسابقات مقدماتی جهانی فوتبال ساحلی خواهد بود به نام «دریای کاسپین» در سایت فدراسیون جهانی ثبت می شود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان