Friday، 01 March 2024 | جمعه، 11 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : استاندار گیلان، هدف ارتش جمهوری اسلامی ایران را ایجاد صلح و امنیت در منطقه عنوان کرد و گفت: ارتش ایران مایه آرامش ملت های منطقه است.

محمدعلی نجفی صبح امروز در مراسم رژه نیروهای مسلح مستقر در گیلان با تبریک 29 فروردین ماه روز ارتش جمهوری اسلامی ایران به فرماندهی معظم کل قوا، خانواده شهدا و ایثارگران نیروهای مسلح و مردم گیلان اظهار کرد: 29 فروردین ماه تداعی کننده اقتدار فرزندان جمهوری اسلامی ایران است.

وی نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را آینه ایثار و دلاورمردی خواند و افزود: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران شجاعانه جان خود را در طبق اخلاص گذاشته و از کشور دفاع می کنند.

استاندار گیلان با بیان اینکه تاریخ جمهوری اسلامی ایران به داشتن ارتشیان غیور به خود می بالد، تصریح کرد: از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی تاکنون ارتش پیوند خود را با ملت مستحکم کرده و برای حفظ اسلامیت و جمهوریت نظام به خوبی در عرصه حضور دارد.

نجفی به پیشینه خوب ارتش به همراه دیگر قوای نظامی در کشور اشاره کرد و گفت: امروز ارتش توانمند پس از تجربه های دوران دفاع مقدس تحت رهبری فرماندهی معظم کل قوا با به کارگیری تجهیزات نظامی به روز توانسته اقتدار کشور را به نمایش بگذارد.

وی با اشاره به اینکه دنیا اذعان دارد امنیت و آرامش موجود بدون حضور جمهوری اسلامی ایران در منطقه امکانپذیر نیست، بیان کرد: اکنون جمهوری اسلامی ایران به فضل الهی حرکتی پر شتاب برای فتح قله های پیشرفت و آبادانی را آغاز کرده و نقش ارتش در این عرصه بارز است.

استاندار گیلان، ارتش را مایه آرامش ملت ایران و ملت های منطقه دانست و خاطرنشان کرد: نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران در سایه خودباوری و خوداتکایی بزرگ ترین قدرت در منطقه محسوب می شوند و هدف آنها ایجاد صلح و امنیت در منطقه است.

نجفی با قدردانی از مردم گیلان، فرماندهان نظامی و امنیتی استان و نماینده ولی فقیه در گیلان، یادآور شد: تمام نیروها در راستای راهبرد جمهوری اسلامی ایران و منش دولت در استان حرکت می کنند.

به گزارش فارس، به مناسبت فرا رسیدن 29 فروردین ماه روز ارتش جمهوری اسلامی ایران، نیروهای مسلح مستقر در گیلان مقابل جایگاه ویژه و مردم رژه رفتند.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان