Saturday، 02 March 2024 | شنبه، 12 اسفند 1402
1 2

گیلانیان : رئیس بنیاد مستضعفان گفت: قصد داریم یک مرکز برای پرورش بچه ماهی ایجاد کنیم و آن را به واحدها تحویل دهیم و با همکاری شیلات شرایط را برای صادرات فراهم کنیم.

محمد سعیدی کیا، شب گذشته در مراسم انعقاد تفاهم نامه پرورش ماهیان خاویار استان های شمالی کشور که با حضور مدیرعامل شیلات کشور و استانداران گیلان، مازندران،گلستان برگزار شد، اظهار داشت: سازمان بنیاد مستضعفان قصد دارد یک مرکز برای پرورش بچه ماهی ایجاد کند و آن را به واحدها تحویل دهد.

وی با بیان اینکه قصد داریم با همکاری شیلات شرایط را برای صادرات فراهم کنیم، افزود: یکی از ابعاد اقتصاد مقاومتی بهره برداری از هر آنچه در اختیار ماست و اینکه امکاناتی را که در اختیار داریم در جهت کسب و کار به کار گیریم.

رئیس بنیاد مستضعفان با بیان اینکه از واحدهای تولیدی خاویار حمایت می کنیم، تصریح کرد: این واحدها می توانند تا 500 تن خاویار تولید کنند.

سعیدی کیا با بیان اینکه بانک سینا در راه اندازی واحدهای تولیدی خاویار پیشرو بوده است، اظهار کرد: بانک سینا را برای سودآوری نمی خواهیم بلکه هدف ما این است که اشتغالزایی را زیاد کنیم.

رئیس بنیاد مستضعفان با بیان اینکه صندوق توسعه ملی مبلغی را به بانک سینا تحویل داده است خاطرنشان کرد: 15 میلیارد از آن مبلغ را برای این تفاهم نامه در نظر گرفتیم.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان