Tuesday، 18 June 2024 | سه شنبه، 29 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : رئیس کل دادگستری گیلان با توجه به اهمیت صیانت از منابع طبیعی، اقدامات صورت گرفته در استان را دارای بازتاب خوبی در بین مردم عنوان کرد.

احمد سیاوش پور در نشست شورای حفظ حقوق بیت المال استان، با تشکر از اقدامات اعضای شورا در سال 94 از پیگیری های رئیس کل بازرسی گیلان در جهت برخورد با متخلفان  تقدیر به عمل آورد.

رئیس کل دادگستری گیلان با اشاره به اینکه اولویت های مناطق آسیب پذیر در سال گذشته، مشخص شده، افزود: یکی از این مناطق گردنه حیران در غرب استان بود که با  اقدامات به جا و به موقع سازمان بازرسی و سایر نهادهای نظارتی برخورد قانونی در جهت رفع تصرف انجام پذیرفت.

این مقام ارشد قضایی، سرولات در شرق استان را نیز  از جمله مکان هایی ذکر کرد که مورد تعرض زمین خواران قرار گرفته بود و به همت مسئولین در حال تعیین و تکلیف و برخورد قانونی با متعرضین به منایع ملی و انفال می باشد.

سیاوش پور با توجه به اهمیت صیانت از منابع طبیعی، اقدامات صورت گرفته در استان را دارای بازتاب خوبی در بین مردم عنوان کرد و یادآور شد: امدواریم در آینده شاهد طبیعتی  سبز بدون کمترین دخل و تصرف باشیم.

وی با بیان تاکیدات رئیس قوه قضائیه در حفظ اراضی ملی، تصریح کرد: نباید با عدم نظارت و تعلل مسئولان بعد از ساخت منازل مسکونی غیر قانونی مجبور به تخریب آن باشیم بلکه باید با نظارت دقیق  در همان ابتدا  از ساخت و سازهای بی مورد در جنگل ها و سواحل جلوگیری کرد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان