Monday، 17 June 2024 | دوشنبه، 28 خرداد 1403
1 2

معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان از اعلام آخرین مهلت دریافت پروانه کسب خبر داد و گفت: پایان تیر ماه آخرین مهلت برای دریافت پروانه کسب صنفی است.

به نقل از روابط عمومی سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان، مجید زیرک با اشاره به شناسایی فعالان صنفی فاقد پروانه کسب در گیلان، اظهار داشت: دارندگان پروانه های منقضی شده و یا فاقدین پروانه کسب تا پایان تیر ماه امسال مهلت دارند برای دریافت پروانه کسب اقدام کنند.

معاون بازرگانی سازمان صنعت، معدن و تجارت استان گیلان با اشاره به فعالیت بیش از 103 هزار واحد صنفی در استان گفت: از این تعداد بیش از 2 هزار و 400 واحد صنفی فاقد پروانه کسب هستند.

زیرک تصریح کرد: پس از مهلت تعیین شده، دسترسی فعالان صنفی فاقد پروانه کسب به سامانه ایرانیان اصناف قطع می شود و توسط دستگاه های نظارتی، اقدامات لازم برای پلمپ آن ها انجام می شود.

وی از برگزاری نمایشگاه طرح ضیافت در مرکز استان و آستانه ماه مبارک رمضان خبر داد و افزود: این نمایشگاه به مدت ده روز در سالن نمایشگاهی فرش گیلان واقع در آزاد راه رشت- تهران با هدف عرضه کالاهای پرمصرف ماه مبارک رمضان برپا می شود.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان