Monday، 17 June 2024 | دوشنبه، 28 خرداد 1403
1 2

گیلانیان : رئیس کل دادگستری استان گیلان تجلیل از مقام شهادت و  بزرگداشت یاد شهدا را برگرفته از آموزه های اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: پاسداشت فرهنگ مقاومت و دفاع از دین و میهن، در تربیت نسلی هدفمند و آرمان گرا تاثیر بسزایی خواهد داشت.

احمد سیاوش پور در نشست شورای برنامه ریزی ضمن نکوداشت روز معلم، از مقام شامخ آیت الله شهید مطهری به عنوان یک معلم فداکار و بصیر قدردانی نمود اظهار کرد: شهدا با رشادت ها و ایثارگری های خویش نهال انقلاب را آبیاری نمودند.

وی تجلیل از مقام شهادت و  بزرگداشت یاد شهدا را برگرفته از آموزه های اسلامی دانست و خاطرنشان کرد: پاسداشت فرهنگ مقاومت و دفاع از دین و میهن، در تربیت نسلی هدفمند و آرمان گرا تاثیر بسزایی خواهد داشت.

رئیس کل دادگستری استان گیلان با اشاره به برگزاری کنگره 8000 شهید استان گیلان از دست اندرکاران و مجریان این کنگره تشکر نمود و از کارکنان و پرسنل دستگاه قضایی استان دعوت نمود تا در این مراسم حضور و مشارکت داشته باشند.

در این نشست مجید الهیان، قائم مقام دادگستری استان گیلان، اخبار و رویدادهای مهم استان را ارائه کرد و پس از ایشان هر کدام از معاونین گزارشی از حوزه های تحت سرپرستی ارائه نمودند و در پایان، پس از طرح مسایل مرتبط با دستگاه قضایی استان، تصمیمات لازم اتخاذ و مصوب شد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان