Tuesday، 25 June 2024 | سه شنبه، 05 تیر 1403
1 2

اختصاصی گیلانیان : تصور می رود در طول تاریخ استخدام دولتی سابقه نداشته باشد همه کار های مربوط به استخدام از : اعلام نیاز گرفته تا ثبت نام و آزمون و اعلان نتیجه اولیه و مصاحبه و اعلام نتیجه نهایی در اداره ای ظرف 4 روز انجام گرفته باشد .

جای بسی شگفتی است که این اقدام متهورانه و بدعت گونه برای اولین بار در اداره کل دامپزشکی گیلان در سکوت خبری مطلق و حتی مسئولان موازی این اداره کل به انجام رسیده تا رکوردی برای این اداره ثبت شده باشد !

جالب است اعلام شود اداره کل دامپزشکی گیلان در تاریخ 28 / 2 / 95 از طریق پایگاه اطلاع رسانی خود برای جذب 11 نفر نیرو مورد نیاز این اطلاعیه را منتشر کرد "آگهی جذب نیروی قرارداد کار معین - اردیبهشت 1395"

در این اطلاعیه سوال براگیز چند نکته قابل تامل وجود دارد :

1 - ثبت نام روز چهار شنبه مورخ 95/2/29 تا روز پنجشنبه مورخه 95/2/30 در وقت ساعت اداری ؟! - یعنی 2 روز !

2 – توزیع کارت آزمون از ساعت 8:30 لغایت 9 روز جمعه مورخ 95/2/31 ؟!

3 - اعلام نتیجه ساعت 13 روز جمعه مورخ 95/2/31 در تابلو اعلانات ؟!

4 - مصاحبه ساعت 15 روز جمعه مورخ 95/2/31 در ساختمان شماره 2 اداره کل دامپزشکی استان گیلان – دفتر مدیر کل ؟!

بعبارت بهتر توزیع کارت ، برگزاری آزمون ، تصحیح اوراق امتحانی ، انتخاب سه برابر نیاز ، مصاحبه ، همه و همه در یک روز و ظرف کمتز یا حدود 10 ساعت ؟! ماشاء الله به این سرعت مافوق نور !

جالب است پرسده شود : مگر پایگاه اطلاع رسانی دامپزشکی گیلان چقدر بیننده دارد که اطلاعیه استخدام در این پایگاه می تواند بگونه ای فراگیر باشد که حقی از متقاضیان حرفه دامپزشکی استان اعم از مشمولان طرح و یا فارغ التحصیلان این رشته که آمارشان نیز کم نیست ضایع نشده باشد ؟ 

با توجه به وضعیت بیکاری و کثرت جویندگان کار و همچنین عدم امکان استخدام دولتی جهت کسب اطلاع خودمان این سوال مطرح است : آیا جذب نیرو به سبک اداره کل دامپزشکی گیلان که در نوع خود بی سابقه و سوال برانگیز است وجاهت قانونی دارد ؟!

برای رفع شائبه های احتمالی در خصوص آزمون استخدام خصوصی در اداره دولتی منتظر اظهار نظر مسئولان ذیربط هستیم . 1 2 3   دامپزشکی
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان