Monday، 15 April 2024 | دوشنبه، 27 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : رئیس کل دادگستری استان گیلان با تاکید به رعایت موازین اخلاقی و دینی در ماه مبارک رمضان از ایجاد شعب ویژه در برخورد با روزه خواری و هتک حرمت به این ماه پر فضیلت خبر داد.

احمد سیاوش پور در نشست شورای برنامه ریزی با اشاره به در پیش بودن ماه مبارک رمضان  و هفته بزرگداشت قوه قضائیه از معاونت فرهنگی دادگستری استان و واحدهای ذیربط خواست تا مراسم و وبرنامه های این ایام باشکوهتر از سال های گذشته صورت گیرد.

وی رمضان را ماه بندگی و عبادت خداوند متعال دانست و خواستار دقت و توجه هرچه بیشتر و بهتر به شعائر ماه مبارک رمضان توسط آحاد جامعه شد.

رئیس کل دادگستری استان گیلان با بیان اینکه حرمت ماه مبارک رمضان باید حفظ گردد خواستار برخورد جدی با روزه خواری شد.

رییس شورای قضایی استان با تاکید به رعایت موازین اخلاقی و دینی در ماه مبارک رمضان از ایجاد شعب ویژه در برخورد با روزه خواری و هتک حرمت به این ماه پر فضیلت خبر داد.

وی همچنین معضل کودکان خیابانی را که در برخی شهرها در خیابانها و چهار راه ها به دستفروشی و تکدی گری می پردازند را زیبنده استان فرهنگی گیلان ندانست و تصریح کرد: باید تصمیمات لازم جهت ساماندهی  و کنترل این گونه افراد  صورت گیرد.

این مقام ارشد قضایی با تاکید بر  صیانت و حفظ حقوق بیت المال که از منویات مقام معظم رهبری  در سال گذشته بوده است خاطر نشان کرد: دادگستری گیلان بویژه معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان اقدامات مناسبی را در رفع تصرف های غیرمجاز و حفظ اراضی ملی در تمامی نقاط  گیلان به انجام رسانده است.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان