Saturday، 20 April 2024 | شنبه، 01 اردیبهشت 1403
1 2

گیلانیان : نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی گفت: بر خلاف نظر وزیر ارتباطات، سرعت اینترنت در گیلان بیشتر 2G است.

جبار کوچکی نژاد با بیان اینکه وزیر ارتباطات با حضور در گیلان مدعی سرعت 4G در این استان بوده است، تصریح کرد: هنوز زیرساخت های لازم برای استفاده از آخرین سرعت اینترنتی در استان فراهم نشده و آمارهای غلط به مردم ارائه می دهند.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی به سئوالات صریح خود از وزیر ارتباطات در سفر اخیر وی به گیلان اشاره کرد و گفت: وزیر ارتباطات می گفت سرعت اینترنت در گیلان فاقد مشکل بوده و پوشش 100 درصدی وجود دارد درحالی که اینترنت در این استان بیشتر 2G است.

وی با بیان اینکه در گیلان 206 سایت اینترنتی فعالیت دارند، خاطرنشان کرد: 110 سایت اینترنتی از سرعت اینترنتی 2G استفاده می کنند.

کوچکی نژاد به واگذاری یک خط تلفن به چند نفر توسط مخابرات اشاره کرد و افزود: یک خط تلفن را به 10 نفر می فروشند و به مردم خیانت می کنند.

وی با تصریح بر اینکه 5 هزار روستا در گیلان از تلفن بی سیم استفاده می کنند، خاطرنشان کرد: این نشانه ضعف مخابرات گیلان است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه واگذاری یک خط تلفن ثابت به 10 نفر در استان مشکلاتی را ایجاد کرده است، یادآور شد: این امر سبب ایجاد اختلال شدید در تلفن های ثابت و استفاده از اینترنت شده است.

وی سخنان را از روی مدارک موجود عنوان کرد و متذکر شد: در این زمینه می توانم آمار ارائه دهم تا مردم قضاوت کنند کدام آمار درست است، آمار نماینده مجلس یا وزیر ارتباطات.

به گزارش فارس، از صبح امروز اینترنت دچار اختلال شده و با قطع و وصل شدن مداوم، مشکلاتی را ایجاد کرده است.

 
همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان