Sunday، 14 April 2024 | یکشنبه، 26 فروردین 1403
1 2

گیلانیان : رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با بیان اینکه برگزاری نمایشگاه باید از اداره صنایع معادن مجوز گرفته شود، گفت: شهرداری رشت بدون اخذ مجوز اقدام به برگزاری نمایشگاه می کند.

علی منتظری عصر امروز در جلسه ستاد تنظیم بازار که با حضور استاندار گیلان و جمعی از مسئولان دستگاه های اجرایی برگزار شد، اظهار داشت: به مناسبت ماه مبارک رمضان نمایشگاه طرح ضیافت را  با مشارکت اتاق اصناف به مدت 10 روز از 10 صبح تا 10 شب پیش بینی کردیم تا کالاهای مد نظر مردم را عرضه کنیم.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان با اشاره به غرفه های نمایشگاه طرح ضیافت، اظهار کرد: 10 غرفه مواد پروتئینی، 25 غرفه خوارو بار، 15 غرفه شرینی جات و 30 غرفه متفرقه در این نمایشگاه حضور دارند.

وی با بیان اینکه حدود 30 درصد از رستوران ها از سازمان صنعت، معدن و تجارت و 70 درصد از سازمان گردشگری مجوز می گیرند، تصریح کرد: نرخی که ما در رستوران ها می گذاریم حدود 30 تا 40 درصد از نرخ سازمان گردشگری پایین تر است.

منتظری با بیان اینکه برای برگزاری نمایشگاه باید از اداره صنایع معادن مجوز گرفته شود، تأکید کرد: شهرداری رشت عموماً بدون اخذ مجوز اقدام به برگزاری نمایشگاه می کند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان خاطرنشان کرد: تأکید دادستانی مبنی بر این است که نانوایی ها فعالیت خود را در ماه مبارک رمضان، از ساعت 11 صبح شروع کنند.

رضا قشلاقی مدیرکل تعزیرات حکومتی گیلان نیز در این جلسه با بیان اینکه از دیروز 16 طرح نظارتی را در مشارکت با سایر دستگاه ها نظیر اصناف، مرکز بهداشت شروع کردیم و تا پایان ماه مبارک رمضان بازرسی ها ونظارت خود را ادامه می دهیم، گفت: اداره تعزیرات حکومتی استان گیلان با استقرار شعب ویژه جهت رسیدگی به تخلفات آمادگی کامل دارد.

همرسانی کنید:

نظر شما:

security code

طراحی و پیاده سازی توسط: بیدسان